Таки да. Наталію Якимчук висунуто кандидатом на посаду Чернівецького міського голови

28.09.2015
Наталію Якимчук висунуто кандидатом на посаду Чернівецького міського голови

Місяць тому цього чекали всі. День тому цього не чекав майже ніхто. На зборах Чернівецької міської організації Партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність» кандидатом на посаду Чернівецького міського голови висунуто Наталію Якимчук.

Сьогодні  на зборах Чернівецької  міської організації Партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність» кандидатом  на посаду Чернівецького міського голови висунуто  керівника Чернівецької міської організації Партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність» Наталію Якимчук.

Учасники зборів підтримали кандидатуру Наталії Якимчук одноголосно.

 Біографічна довідка:

Наталія  Яківна Якимчук народилася у Чернівцях у 1974 році.

Вищу юридичну освіту здобула у Чернівецькому державному університеті  імені Юрія Федьковича.

Нині Наталія Якимчук  – професор кафедри публічного  права Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича ;

професор кафедри фінансового права Київського національного університету імені  Тараса Шевченка.

Доктор юридичних наук, професор.

Активний громадський діяч, експерт громадської ініціативи «Реанімаційний  пакет реформ», голова громадської організації «Гідність Буковини», правозахисник.

Є членом Партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність».

Була довіреною особою кандидата на пост Президента України Петра Порошенка  по 204 виборчому округу (м. Чернівці).

Трудову діяльність розпочала викладачем  на юридичному факультеті Чернівецького державного університету  імені Юрія Федьковича.

У 1999 році успішно  захистила кандидатську дисертацію, у 2010 році    – докторську.

У 2013 році їй присвоєно вчене звання професора.

Comments

comments

Коментарі
 • Ось вам, панове федоруки-бурбаки та найдостойніший їх висуванець мер окейчик! Трохи се понервуєте мабуть. Бо набридла ваша мафія чернівчанам.

 • Якщо однопартійці Каспрука порядні, то і Кавуля і Круглецька і Дрінь і всі інші “фронтовики” відмовляться від балотування. Якщо ж вони залишаться, то це означатиме, що Якимчук висунулась для завади Михайлішину. А може взагалі такий конкурс. Хто більше із них (Каспрук і Якимчук) набере в першому турі, той мер. В другому турі знімається з перегонів той, хто стане другим.

  • кулявлоби висувают її на противагу міхайлишину
   але міхайлишин все єдно виграє мерскі вибори

   люди не голосуйте за кулявлобів !!!!!!!!!

 • Поважаю Каспрука! Фищук не встояв, а він встояв! Не купився на партійний бренд! Молодець! Тепер вже ні у кого немає сумніву, що переможе Каспрук!

  • Каспер “устоял” потому что его бурбаки-федураки не отпустили. Он сам “не стоит”, его “держат” ))))

 • Правильне рішення! Федорукову банду давно пора гнати в шию. Не бачити більше мерської посади Каспруку як свині неба. Приїхали. Ще ту решта фронтову шваль треба повикидати зі списків. Хай роблять реформи, як пообіцяв їхній лідер. Вперед і з піснею!

  • так так
   БПП почули вас і погнали всю кулявлобску банду до себе в списки в БПП 🙂 🙂 🙂

 • Борисе Артемовичу! Заспокойтеся! Вашого патрона Михайлішина і вас, як останню шваль, чернівчани вже давно викинули. Тож сидіть і хрюкайте у свій боян.

 • Невже. Ось коли прийшов час-пік для таймсу. Як запродонці і Ко чекали цього моменту.

 • За Каспрука! Мужик! Оце опустив весь БПП, який так тужився- тужився, а як розродився, то пшик получився !

 • І чому ніхто,окрім таймсу та компаніі Продана, ніколи не бачиа,як Каспрук бухає? А тому,що у цієі гоп-компаніі від переляку повні штани і галюцінаціі -от ім Каспрук і привижається всюди.

 • Олексій молодець, виграє вибори без всіляких партподачок. Тільки незалежний від партєйок мер може робити щось корисне для населення, а не для партбосів, завжди боячись , що його відкличуть за недовиконання партплану, що в новому законі й передбачено.

 • ЗА КУЛЧВЛОБНЕ ЗЛОДІЙСКЕ БПП ГОЛОСУВАТИ НОРМАЛЬНІ ЛЮДИ НІКОЛИ НЕ БУДУТ!!!!!!!!
  ГАНЬБА КУЛЯВЛОБАМ!!!!!!!!!!

 • Капіталіст Порошенко кругом своїх людей накладає, мало капіталів на владі примножив. Ось і ця жвава пані Наталя – ну молодець, завжди все встигає, ще змолоду брала по-крупному – заміж за свого завкафедрою під час навчання, наприклад. Може такі шустрі потрібні місту?

 • я одне не можу зрозуміти, чого ви зациклилися лиш на цих 3?
  з них не один не господарник, кожен преставляє якогось олігарха. я наприклад особисто з усіх що є найкращим варіантом для міста у кріслі мера бачу кушнірика

 • Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

  Щоб додати фото у коментар, необхідно в текст вставити ссилку на фото.

  Для чого «дерибанять» психлікарню?

  Останні новини