Мунтян і ОПОРА вважають, що Яценюк і Турчинов нічого не пр.. али
Не дуже етично пожартували невідомі активісти, які розвішали у центрі міста листівки у вигляді обкладинки посібника “Як прос..ати країну за місяць. Посібник. Автори: О. Турчинов, А. Яценюк””. Жарт, попри грубість, вочевидь виявився не таким вже порожнім, тому що відреагували на нього болісно одразу дві організації: це ВО “Батьківщина”, що цілком зрозуміло і громадська організація ОПОРА, яка очевидно в останній місяць зайняла чітку провладну позицію. Відомо, що Іван Мунтян в силу особистого запального характеру болісно сприймає будь-які карикатури. Так місто колись вразив і потішив скандал, коли Іван Мунтян в архітектурному бюро зірвав зі стіни карикатуру на Юлію Тимошенко(до речі, досить невинну), після чого архітектори відмовилися взяти у Мунтяна доволі вигідне замовлення. НА прохання ОПОРИ Іван Мунтян дав коментар із приводу цієї кандидатури:
«Виборча кампанія заледве розпочалася, а Чернівцями вже поширюють листівки з розряду «чорного піару», – зазначив голова Чернівецької обласної організації партії ВО «Батьківщина» Іван Мунтян. – Це в час загальної економічної і політичної кризи, військової загрози і непоправних втрат. У цей час знаходяться ті, хто вважає припустимим витрачати гроші на макулатуру, якою намагається спаплюжити своїх опонентів. Не чесною боротьбою, не доведенням своєї фаховості, не відкритим переконанням виборців, а анонімною «чорнухою»
ОПОРА ж вбачає порушення у тому, що листівки неправильного змісту були розміщені на передвиборчих щитах, але не стосувалися безпосередньо кандидатів в Президенти, оскільки ані Турчинов, ані Яценюк не висували своїх кандидатур.
Редакцію “Чернівці Таймс” поділяє стурбованість Мунтяна і ОПОРИ. Правила це те, що потрібно країні, але в свою чергу насторожує ця бурхлива реакція. Адже видається, що владні сили, які не гребують цим самим чорним піаром, самі сприймають його аж занадто ніжно. А раніше мудрі люди казали: чим ніжніше, тим паскудніше.











Коментарі
Таки проср…ли, но они в президенты не идут, им всё
равно – после них хоть трава не расти.
На правду гріх ображатися.
Щоб так швидко, це треба мати неабиякий талант.
А як там зі свободою слова, панове демократи?
продан тільки на правакаціі спроможний, ганьба
Ганьба тим, які просрали.
Це точно, посібник. Народ підмітив правильно.