Під виглядом «Правого сектору» масово почали з’являтися злочинні групи – В. Рясов

03.03.2014

Сьогодні в Народному Домі, представник «Правого сектору» у Чернівцях – Володимир Рясов повідомив, що під виглядом «Правого сектору» масово почали з’являтися, як злочинні групи так і групи, які  сформовані певними політичними гравцями в Чернівецькій області. – По конкретиці будемо говорити потім, коли більше фактажу в нас буде. Ці люди видають себе від «Правого сектору». От сьогодні мені повідомили, що такі люди ходять по хатах (в районі Гравітону) і вимагають гроші. Тому хочу заявити, що ніхто з «Правого сектору» не вповноважений збирати кошти по людях. Все, що нам хочуть допомогти – робиться офіційно.  Є керівництво, є наш штаб. Люди приходять самі і під звіт дають нам те, що треба для справи. Або телефонують і делегований представник зустрічається з цими людьми”.

Підготувала Альона Чорна

Comments

comments

Коментарі
 • Рясов, зря ты говоришь эту чушь. Люди вам уже не верят. Вспомни то, что делали ваши ребята. И сейчас, какой-то Гравитон, деньги типа собирают. Имена в студию! Либо нет конкретики – значит ложь!

 • Правый сектор, вы глупые и безмозглые. Только теперь до вас дошло, что вас использовали политики? Или вы думали, что выламывая двери в ОДА и запугивая всех по заказу Бурбака , вы открыли себе дорогу к власти ?!
  Глупые, смотрите трезво.
  Яценюк сделал свое дело, теперь вы, правый сектор ему не нужен. Ярлык легавым Москалем “бандиты в масках” наклеен, осталось разогнать как шпану милицией и посадить самых буйных по криминальным статьям.
  А потом, когда простые люди почувствуют нищету и взлетевшие цены, они будут винить вас. Начнут проклинать и бить.

 • Блін, які ж ви дикі були і типу інтелігенти зараз. “Праві” до вас дійде ще народний гнів! Олені!

 • Вони не вміють і не хотять працювати, а будуть
  займатися мародерством і далі . Поки їх не повяжуть.

 • Це люди в масках – маска жаху на майдані,
  маска мародерів, маска під інтелегента і таке інше.

 • Рясов таки прав, що злочинні групи з,являються
  із правогосектору. А де їм гроші брати?

 • Тут от що. Рясов таким чином хоче аби його “праві” святими виглядали. А тут хтось уже казав – “імен не називає”. То хто буде його сприймати?

 • Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

  Щоб додати фото у коментар, необхідно в текст вставити ссилку на фото.

  Здаються в оренду депутати

  Останні новини