ГІ «Рідне місто» презентувала чернівецьким учителям «Фізику майбутнього»

22.11.2013
Книгу представляв директор видавництва «Літопис» Михайло Комарницький

Книгу представляв директор видавництва «Літопис» Михайло Комарницький

Вчора, 21 листопада, в актовій залі гімназії №7 зібралися чимало вчителів фізики, біології та інформатики. Адже тут ГІ «Рідне місто» та Чернівецьке міське управління освіти презентувало їм світовий бестселер відомого фізика-теоретика Мічіо Кайку “Фізика майбутнього”.

Представляв книгу сам видавець – директор видавництва «Літопис» Михайло Комарницький. Ця книга вже здобула Гран-прі Львівського Форуму видавців-2013. І не дивно, адже пише Мічіо Кайку про те, що стосується кожного – наше майбутнє. Він вміє доступно для пересічного читача (від школяра до вузькопрофільного спеціаліста) пояснити складні проблеми теоретичної фізики, генетики, біології та світобудови в цілому. У книжці «Фізика Майбутнього» науковець досліджує, як три великі наукові революції – квантова механіка, біогенетика і штучний інтелект, –трансформують наше життя в наступному сторіччі.

Як розповів видавець, після презентацій цієї книги одразу ж зростають конкурси на фізичні та математичні факультети.

Ця книга – знахідка для всіх, хто цікавиться інформацією про сучасні досягнення науки. Зокрема, й для вчителів фізики, біології та інформатики. Як зазначає у своїй книзі Мічіо Кайку – саме система освіти зазнає найбільшої трансформації у майбутньому.

Представник ГІ «Рідне місто» Сергій Осачук зазначив, що за допомогою цієї книги учителі повинні зацікавити учнів вчитись. За його словами, найкращий стимул для школярів – це перспектива отримати високооплачувану роботу, а майбутнє за фізиками і тими, хто цікавиться точними науками. Тому важливо хотіти щось змінювати в світі, бо, як сказав Михайло Комарницький, тільки від нас залежить, ким ми будемо в майбутньому – творцями новітніх технологій чи їх споживачами.

По закінченні презентації кожен вчитель мав змогу безкоштовно отримати примірник книги.

Діонісія Кернична

Фото надані сектором інформації та зв’язків з громадськістю міськради

 
Учителів зібралась повна зала

Учителів зібралась повна зала

Книги розібрали за лічені секунди

Книги розібрали за лічені секунди

 

Comments

comments

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Щоб додати фото у коментар, необхідно в текст вставити ссилку на фото.

Вул. Руську відремонтують за тиждень