Георгій Галиць: Деякі депутати спробували “притулитися” до ювілею Кобилянської, щоб пропіарити себе

22.11.2013

img_224648f4a99894043041fedb2915b61e“На ремонтні роботи музею видатної української письменниці Ольги Кобилянської було виділено майже 300 тисяч з обласного бюджету.  Верховна Рада України лише прийняла поставу про відзначення 150-річчя з дня народження Ольги Кобилянської, втім організаційний комітет так і не був створений, і жодної підтримки з центрального рівні, у тому числі фінансової, ми не отримали. Деякі народні депутати України від області спробували “притулитися” до ювілею, щоб пропіарити себе, коханих, однак жоден з них до музею так і не дійшов”, – сказав сьогодні перший заступник голови обласної державної адміністрації Георгій Галиць після відвідин літературно-мистецького музею Ольги Кобилянської. Про це повідомляє прес-служба ОДА.

Він зазначив, що за кошти обласного бюджету вдалось здійснити поточний ремонт приміщення, відновити браму, реставрувати меморіальні та літературні зали музею, оновити експозиції та встановити автономне опалення. Востаннє, за його словами, такий капітальний ремонт у музеї робився три десятиліття тому.

«Епіцентром ювілейних заходів буде не лише літературно-меморіальний музей письменниці, – заходи відбуватимуться і в обласному театрі, який носить ім’я Ольги Кобилянської, а також на могилі письменниці, в культурно-мистецькому центрі «Вернісаж», – зауважив Георгій Галиць. – Окрім цього, 27 листопада делегація Чернівецької області відвідає батьківщину Ольги Кобилянської – м . Гура-Гуморулуй в Румунії».

img_1836 img_1870

Comments

comments

Коментарі
 • Спасибі за 300 тисяч, що були виділені
  з обпасного бюджету.
  А що наші депутати так нічого не дали?
  Люблять лише свій карман.

 • Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

  Щоб додати фото у коментар, необхідно в текст вставити ссилку на фото.

  Чернівчани хочуть політичних страт