Буковинські правоохоронці затримали інженера БТІ, яка вимагала хабар у сумі 20 тисяч гривень

30.10.2013

бтіХабар у 20 тисяч гривень став фатальним для інженера-техніка Чернівецького міського БТІ.

Ці кошти жінка вимагала від чернівчанки за виготовлення технічної документації на збільшення житлової площі, провідомляє СЗГ УМВС України в Чернівецькій області.

Аванс в сумі 10 тисяч гривень хабарниця отримала у вересні цього року. А вже днями під час передачі залишку її затримали”на гарячому” працівники УДСБЕЗ УМВС України в Чернівецькій області. Кошти правоохоронці відшукали та долучили до матеріалів справи.

Наразі жінку затримано, вона перебуває в ізоляторі тимчасового тримання. За даним фактом відкрито кримінальне провадження за ознаками ч. 4 ст. 368 (Прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) Кримінального кодексу України.

Коментарі
  • Відкрите звернення до УДСБЕЗ УМВС Чернівецької області. Повідомляємо вам, що за адресою м.Чернівці вул. Шевченка 57 кв.1, площа якої фактично складає 70,4 БТІ приєднало горище багатоквартирного будинку, що перебуває у спільному користуванні, збільшивши площу вказаної квартири за рахунок самовільної добудови мансарди до 137,4 квадратних метрів. Даний факт оскаржений в суді іншими мешканцями будинку 57. Про що є рішення суду від 11 січня 2012 року, примірник якого знаходиться в БТІ. В той же час, квартира №1 буд.№ 57 по. вул Шевченка м.Чернівці й на сьогодні залишається із вказаною збільшеною площею за рахунок горища, ЯКЕ ЗНАХОДИТЬСЯ в СПІЛЬНІЙ ВЛАСНОСТІ УСІХ МЕШКАНЦІВ БУДИНКУ. За ескізним планом уже наперед БТІ прийняло за 100 % готовність, заплановану прибдову до квартири №1 за рахунок прибудинкової території, яка належить міській раді.

  • Залишити відповідь

    Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

    Щоб додати фото у коментар, необхідно в текст вставити ссилку на фото.

    Велика чистка депутатів

    Останні новини