Буковинські перевертні повертаються і виграють. Тільки вони ( повчальні історії)

23.10.2013

Буковинці за двадцять років існування  вільної преси починають потрохи звикати, що усі сльози і прокльони, крики « Ганьба» газет та телеканалів не варто сприймати надто всерйоз. Але, по-перше, є чистосердечні верстви, які досі свято довіряють друкованому слову, по-друге, час від часу все ж треба відновлювати відчуття, що більшість всього, що відбувається у ЗМІ і політиці – це карнавал. Така собі вічна переберія.. Особливо, якщо йдеться не про факти, а про ідеологію, духовні та державні цінності тощо.  Ось, наприклад, карнавальна історія про Кобевка та кіцманських «хрунів».  Вісім років тому головою Кіцманської РДА був Олександр Фішук, чи не головний нині буковинський опозиціонер, народний депутата від ВО “Батьківщина”, ворог режиму  і друг газети «Час». І ось, як цікаво писали про нього у ті дні у газеті «Час»:

           

 (публікація 2005 року)     Кіцманські перевертні

«У дні, коли український народ відзначає  Різдвяні свята, відбуваються справді дивні речі. Ті, хто ще недавно клеймив найгіршими словами В.Ющенка і його команду, сьогодні наввипередки присягаються йому у вірності та сприянні у перемозі на виборах.

Не залишилась осторонь цього процесу й Кіцманська районна влада. Надіславши новообраному Президенту України В. Ющенку вітання, вона одночасно „звітує”, що, мовляв, завдяки їй, владі, в районі 94% виборців віддали свої голоси В. Ющенку. (Так „допомагали”, що навіть не знають дійсної цифри — 91,55%, чи, можливо, свідомо забирають голоси від Януковича).

 Районний виборчий штаб В. Ющенка на районному огляді маланок уже присудив керівництву Кіцманської районної державної адміністрації спеціальний приз за кращу політичну Маланку району. Сьогодні, користуючись свободою слова, хочемо пояснити громадянам району наше рішення. 

7356

“Приїжджайте у Київ і спитайте, чим там займався Паніковський…”

У кожному селі з її допомогою РДА були організовані виборчі штаби Януковича, очолити які зобов’язали директорів шкіл, а агітацією за провладного кандидата мали б займатися вчителі при активній допомозі працівників сільських рад та контролі так званих відповідальних уповноважених від районної влади, якими були заступники голови РДА, начальники управлінь та відділів, спеціалісти РДА. Директорів шкіл змусили підписатись під колективним зверненням до жителів району голосувати за В. Януковича 21 листопада 2004 р. З цього нічого не вийшло, а педагоги на районній профспілковій конференції проголосували на знак протесту проти адміністративного тиску, за недовіру голові райдержадміністрації О. Фіщуку та його заступниці В. Рухтурак. 

 «Тиснула» місцева влада й на медичних працівників ра-йону, з метою використання їхнього впливу на „правильне” голосування виборців(…) 

У підготовці до виборів ра-йонний штаб В. Ющенка для проведення навчання членів дільничних виборчих комісій домовився про оренду приміщення кінотеатру ім. І. Миколайчука в м. Кіцмань. Однак директор кінотеатру, після співбесіди райдержадміністрації з її головою Фіщуком відмовив в оренді, пояснюючи це тим, що знайшлись давно обіцяні кошти на ремонт аварійного залу. До речі, в день проведення занять, в кінотеатрі успішно демонструвався кінофільм, а ремонт не розпочався й досі. 

То ці та багато інших фактів слід розцінювати як сприяння перемозі В. Ющенка? Ні! Це були дії, спрямовані саме на протилежне сприяння  поразці В. Ющенка. І винуватцем таких дій є саме районна влада та особисто п. Фіщук, які відповідають за стан всіх справ у районі — від надоїв молока до суспільно-політичної ситуації,  проведення виборчої кампанії відповідно до законодавства та демократичних норм. 

 А поведінка голови РДА О. Фіщука та начальника відділу освіти В. Колісника,  депутатів обласної ради, у дні мітинґів-простестів як у Кіцмані, так і в Чернівцях? Ці депутати під різними приводами не з’явились на сесію обласної ради, яка мала засудити дії ЦВК та визнати В. Ющенка своїм Президентом. 

Шановні керівники районної влади, ви програли вибори свого кандидата від колишньої влади в Кіцманському районі. Тож майте совість — не примащуйтесь до перемоги В. Ющенка, не маланкуйте. 

 Виборці, громадяни району сказали своє „НІ!” кучмівському режиму та його прислужникам і сподіваються на очищення влади, в тому числі, й районної. 

. Редакція газети „Час” знає голову Кіцманської РДА пана Фіщука як гонорового киселівського газду. Він таки за Януковича стояв горою. Трому  не файно тепер влаштовувати переберію. Треба гонорово йти за своїм кумиром Януковичем, а не примащуватися до переможця Ющенка. Тим паче, що раніше Ви, пане Фіщук, були помічені у розколі українського козацтва й разом з Біласом виганяли Ющенка з козаків. Тож майте гонор і совість. Ідіть працювати за спеціальністю (Ви ж викладач фізики). Якщо все буде добре і себе проявите хорошим керівником, спеціалістом, організатором, то через 5-10 років Вас закличуть до керівництва. Якщо ні, то вибачте…»

Від редакції “Чернівці Таймс”: важко сказати про що ця історія? Про нашу пресу чи про Фіщука. Але, здається, подібні історії варто друкувати.

Щодо Фіщука, то це настільки німий і невиразний політик, що видається ми зробили йому послугу. Щось на кшталт безкоштовного піару.

 підготував Сергій Воронцов

Comments

comments

Коментарі
 • Лишний раз убеждаюсь, что единственная идеология
  таких людей, как Фещук, Кобевко -бабло.
  И за это бабло они дурят людей по полной программе.

 • Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

  Щоб додати фото у коментар, необхідно в текст вставити ссилку на фото.

  Від Каспрука пора відпочити?

  Останні новини