На Буковині немає проблем з видачею закордонних паспортів

15.10.2013

паспортУсі функції, покладені на відповідні служби, виконуються у повній мірі, жодних скарг на їх роботу від громадян не надходило. Про це під час брифінгу повідомили Григорій Нікорич – начальник відділу автомобільно-технічної інспекції та організації реєстраційно-екзаменаційної роботи УДАІ УМВС України в Чернівецькій області, Дмитро Мартинюк – інспектор відділу автомобільно-технічної інспекції та організації реєстраційно-екзаменаційної роботи УДАІ УМВС України в Чернівецькій області та Віктор Писляр – перший заступник начальника управління Державної міграційної служби в Чернівецькій області.

Як повідомляє СЗГ УМВС України в Чернівецькій області, нині на території Чернівецької області функціонують 6 центрів з надання послуг, пов’язаних з використанням автотранспортних засобів, які підпорядковуються УДАІ УМВС України в Чернівецькій області. У реєстраційно-екзаменаційних підрозділах працюють 25 цивільних працівників ОВС. Однією з основних переваг є спрощення надання адміністративних послуг населенню у форматі «Єдиного вікна», доступність центрів для громадян та їх зручне розташування.

За 9 місяців поточного року на території краю центрами надано такі основні послуги:

  • видано 27 225 свідоцтв про реєстрацію транспортних засобів;
  • 22 299 громадян отримали посвідчення водія;
  • 10 779 осіб представлено для здачі іспитів після проходження навчання в учбових закладах по підготовці водіїв;
  • 37 392 громадянам надано послуги з питань реєстрації та отримання посвідчень водія.

Значних зусиль для спрощення процедури надання адміністративних послуг та покращення якості обслуговування населення докладає і управління Державної міграційної служби України в Чернівецькій області. За звітній період спільно з УМВС відкрито два нових приміщення реєстраційної службиУДМС у смт. Путилі та            смт. Кельменцях. Це дозволило створити комфортніші умови для буковинців при оформленні закордонного паспорта громадянина України.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Щоб додати фото у коментар, необхідно в текст вставити ссилку на фото.

Велика чистка депутатів

Останні новини