Каспрук. Ближче до провалу, аніж Штірліц

08.10.2013

98694236_SHtirlic_vuy_vseНесподівано жваву реакцію викликала серед фронтовиків (депутатів “Фронту змін” у міськраді)  повідомлення про звільнення депутата-регіонала Ніконова з посади директора департаменту земельних відносин. Жодної ознаки радості з  цього приводу. Хоча здавалося б “внутрішні розборки” влади(саме так оцінюють опоненти цю подію) мали б тішити опозицію.  Це було б логічно.  Навпаки, роздратування, і навіть глибока стурбованість долею міста.  Про це свідчать роздратовані коментарі Олексія Каспрука і Наталі Козлової під постами про звільнення Ніконова та його змову із особами, які зацікавлені у тому, щоб земля ринку “Добробут” не перейшла у власність міської громади.  Як відомо, Ніконов на своїй посаді  міг вплинути на реалізацію цього рішення, і багато в чому допомогти, щоб власники “Добробуту” продовжували отримувати чималі гроші.

Наталя Козлова у коментарях  порівнює інформацію про Ніконова з написами на парканах, Олексій Каспрук стурбований тим, що із влади йдуть справжні фахівці (Ніконов). Зокрема він пише:

 ” Начальником ЖРЕПа Михайлішин призначає соцпрацівника. В культуру, директором кінотеатру – інспектора податкової. Замість професійного директора ринку Максимюка – свого однокласника. Замість комунальника Тімофеєва – піонер-бухгалтера Бешлея. Замість земельника Ніконова напевно призначить лікаря-венеролога Гаєвську. Вона ж досвідчений знавець в справах землевпорядкування та будівництва”

Каспрук стурбований кадровою політикою влади?  Невже? До речі, нагадаємо, Марина Гаєвська, пройшла у міську раду від “Фронту змін”, як і Олексій Каспрук.

З цього всього пригадується анекдот: Штірліц йшов вулицею Берлина, з кишені його стирчала пляшка горілки “Московської”, на збитому  набакир військовому кашкеті теліпалася червона зірка, позаду тягнулися стропи парашуту, який Штірліц забув відстебнути – ще ніколи він не був таким близьким до провалу.

Здається,  Каспрук і Козлова ближче до провалу, аніж Штірліц з анекдоту

 Андрій Струм.

 

 P.S. звільнення Ніконова підняло цілю бурю у склянці нечистої  води чернівецької політики.   Хвилі не тільки від Каспрука. Ніконов із своєю земельною посадою, очевидно, був тут чи не головною політичною фігурою. Тому що, стрижень політики – це, звісно, не обіцянки електорату, не удавана боротьба за права народу, а  гроші навколо землі  і будівництва

Comments

comments

Коментарі
 • Андрій Струм – мій улюблений письменник. Ото вже як напише, так напише. Краще нього лише Задорнов.
  Незрозуміло, правда, чому пацієнт користується компутером і куди дивляться санітари?

 • Каспрук какой он Штирлиц- это круто сказано. Штирлиц не страдал (відцензуровано), не любил (відцензуровано) поиметь(відцензуровано)

  • Шановний пане Літвінов, ми вітаємо різні точки зору.Їх не вистачає у чернівецькому медіа-просторі. І раді коментарям. Але просимо утриматися від особистих образ чи звинувачень…

 • Уважаемый шеф редактор с каких пор (відцензуровано) это оскорбление. (відцензуровано) Странная у вас цензура -избирательная

 • Не знаю хто такий Андрій Струм, але пииииише “чертяякаа”, – МОЛОДЕЦЬ!

 • КАСПРУК сын бывшего мэра Черновцов. В предвыборной компании прилюдно сообщал что рос сиротой. Да, отец его иисключительно порядочный человек ушел рано. Детей воспитывала мама довольно до солидного их возраста.
  Отличается безответсственностью,некоторыми вредными привычками и избыточными человеческими слабостями.
  Вернее сказать ничего собой не представляет.
  Посторил здание на ул. Стасюка, фонтан. Украл 2.5 мл гр.
  Федорук пытался из него сделать человека , но не сумел.
  Каспрук сейчас возглавляет фракцию партии ФЗ которой нет. Пытается изображать опозицию. Неперспективен для Бурбаков на пост мэра. Пока, это ОН не осознал….

 • Светящийся музыкальный фонтан, Площадь Филармонии сказав:

  Папа! вот ты где, а я хожу по сайтам ищу тебя, а тебя всё нет и нет. Затаился, а я тебя нашёл. Приди ко мне, к своему чаду, я посвечу тебе лампочками, пущу пару струек и заиграет музыка.

 • Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

  Щоб додати фото у коментар, необхідно в текст вставити ссилку на фото.

  Чому захисники тварин за Продана?