Народні депутати вимагають від Нацради якнайшвидше розглянути продовження ліцензії телеканалу ТВА

20.09.2013

Народні депутати Верховної Ради п’яти фракцій вимагають від представників Національної ради з питань телебачення та радіомовлення якнайшвидше розглянути питання стосовно продовження ліцензії чернівецького регіонального телеканалу ТВА. Відповідний лист, ініційований народними депутатами фракції «Батьківщина», вони направили до Нацради в п’ятницю, 20 вересня. Про це «Телекритиці» повідомила помічник народного депутата Андрія Пишного, родині якого належить ТВА.

«Ми закликаємо представників Національної ради з питань телебачення та радіомовлення з розумінням поставитися до ситуації та піти на зустріч професійному та творчому колективу телеканалу. Свою готовність і непохитне бажання працювати півсотні працівників ТВА продемонстрували нещодавно на всю країну. Наразі не існує жодних ані юридичних, ані технічних причин припинення ліцензії ТВА. Відтак ми сподіваємося на вашу професійну волю та людське розуміння у сприянні розвитку та продовження мовлення незалежного та талановитого чернівецького телеканалу», – йдеться в листі.

У документі також зазначається, що корпоративні конфлікти, які мали місце на ТВА – вичерпані як у юридичній, так і в бізнесовій площині. У розпорядженні телеканалу ТВА є необхідна документація, а всі технічні умови – виконані.
Нагадаємо, Національна рада на засіданні 24 липня оголосила попередження чернівецькому телеканалу ТВА. На засіданні 18 вересня Нацрада призначила нову позапланову перевірку ТВА на прохання самої компанії, яка хоче скасувати санкцію.

Термін дії ліцензії ТВА на мовлення на 34-му ефірному каналі в Чернівцях спливає 24 листопада.
Як повідомляла «Телекритика», канал ТВА відновив мовлення 14 серпня після того, як 23 липня припинив вихід в ефір через пожежу в апаратній Чернівецької ОДТРК «Буковина». Внаслідок інциденту постраждало обладнання ТВА, з яким ОДТРК ділить одну частоту (обидва канали мовлять на 34 ТВК у Чернівцях: ТВА має 20 годин на добу, а ОДТРК – 4 години на добу). Мовлення каналу ТВА не відновлювалося через недопуск фахівців телеканалу до приміщення, де сталася аварія. Проблеми на ТВА почалися після конфлікту співвласників каналу Людмили Пишної та Василя Забродського. Аби відновити мовлення працівники ТВА зверталися з заявою до Президента України Віктора Януковича.

«Телекритика»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Щоб додати фото у коментар, необхідно в текст вставити ссилку на фото.

Реванш ОПЗЖ в облраді

Останні новини