Трохи Львова у чернівецьких очах. Сліди людей(фото (нічний Таймс)

18.09.2013

У дев’яності Львів вабив залишками незнаного повітря. Ці старі жінки у майже довоєних капелюшках, натхненні політичні фанатики, художники із розгубленими обличчями, парки з туманами, обшарпані вулиці,  затишні забігайловки у мрячному продощованому місті, де для обезсилених завжди знайдеться трохи кави і коньяку. Цей шарм покинутості, краса обшарпаності вабили.

 Але нині ця привабливість набула іншого змісту. Нині ви не впізнаєте Львова дев’яностих, і навіть ще недавнього. Місто стрімко і неймовірно змніюється щороку. І, можливо, більш веселого і легкого міста, аніж сучасний Львів в Україні не відшукати. Європа може зявитися просто тут, за два-три роки. Ось, те головне, що доводить теперішній Львів. Це не питання економіки, це питання ставлення до життя. Воно головне. Дайте діяти креативним і небайдужим людям, і вуличний простір олюднюється. Ви ходитиме по місту із задовленням. Це нагромадження туристичних атракціонів, вигадок, прикольчиків натякають на те, що у Львові сталося щастя – там потрохи перемагає  гарний смак і здоровий глузд. 

У цьому місті багато формул щастя: джаз, гарні кондитерські, що подекуди важливіше, аніж гарні бібліотеки, зворушливі вуличні артисти, кав’ярні, в багатьох з яких реально хочуть, щоб ви пішли задоволеними, навіть волоцюги ввічливі і бажають тобі щастя так натхненно, що майже віриш за Станіславським.

 Там ставлять памятники, які намагаються торкнутися серця, а не вразити пафосом. Це і є зміна свідомості. Господи, як набрид у нашій державі саме пафос, саме бундючність, обережність і т.д. Пафосу у Львові меншає. А людяності більшає.  Власне  фото ,більше, аніж рядків:

Сергій Воронцов

OLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERA 

OLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERA

Comments

comments

Коментарі
 • Это класс. СПАСИБО.Красотища. Нам бы такое.
  А текст. ЛЕГКИЙ И КРАСИВЫЙ, КАК САМ ЛЬВОВ.

 • Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

  Щоб додати фото у коментар, необхідно в текст вставити ссилку на фото.

  Чому влада не рятує потопаючих?

  Останні новини