Тролінг Москаля(ів) як дзеркало українського суспільства

11.09.2013

Хвиля обговорень і перепостів статті Анатолія Шарія « Почему бдительный Геннадий Москаль скрывает свою национальность» набагато страшніша, аніж виглядає.

Журналіст Анатолій Шарій, сидячи безвиїзно у Голандії(оскільки він в Україні у кримінальному розшуку),  раптом розживається купою свдоцтв про народження, одруження  і т.д. народного депутата Генадія Москаля і пише із веселої зеленої Голандії на український сайт: а знаєте – Москаль татарин і хитрує із прізвищами.

Вчора обговорювали зранку чи перепощувати статтю  на « ЧТ» ? Ніби то ж про буковинця.  Не перепостили – за дитячість. В чому власне, зміст «викриття» Шарія?  Батько Геннадія Москаля виявився татарином. Ну й що з того? Москаль якось міг проконтролювати цей процес? Щоб вгодити батьківщині і знайти батька титульної національності?  Мати чомусь записала сина Геннадія на своє прізвище. І? Москалю тоді було десь кілька тижнів від народження. І навряд чи він у пелюшках почав думати, як  би вгодити українському виборцеві.  Москаль один раз він змінив прізвище, коли одружився, на більш благозвучне польске прізвище дружини. А потім знов взяв своє. Це вся історія.  Він  чомусь не вважає себе татарином. Це все, що розкопав Шарій. А Інтернет кипить…

Хоча кипіти він мав би з того, звідки у журналіста в Голандії зявилися ці документи? Навіщо вони йому там? З якого голандського переляку  раптом став займатися Москалем. Або з приводу того ж Москаля, цікаво було б почитати, який бізнес він контролює або, що він насправді робить у Верховній Раді, або чому він прилюдно вживає нецензурну лайку. Або чому  Москаль, наприклад, колись позував у майці з написом « Дякую Богові, що не москаль». Жарт. Україна насолоджується.  Уявіть ту ж ситуацію в Америці.. Припустимо, білий конгресмен фотографується у футболці: «Дякую Богові, що не нігер»(це абсолютно тотожньо).  І він би ще був у списках провідної партії??? Чи сидів би у кримінальному суді? Так ми хочемо, як у Америці, чи як в Україні?Воно ж все у комплексі.

Українських людей цікавить всерйоз те, що написав саме Шарій. Про татарина.  Показова не сама стаття,  яка, звісно, близько не варта, того, що коштує. Але психологічно вона досить влучно потрапляє в плебс(це правильне слово).  І хотілося б таке зауважити: ті, хто ратує за демократію, кажуть, треба звернутися до народу, спитаємо у народа. І ми  гаряче віримо. Ми стараємося відкривати очі.  Ось вона відповідь самого народу. Ось що цікавить, хвилює . Ви хочете щось питати?  « ЧТ» не виставило  статтю Шарія  з формулюванням- «через те, що дитяча». І, мабуть, не вгадало. Треба було зробити поправку на відставання суспільства у розвитку. Важлива поправка. Тому що вона багато чого пояснює в теперішній Україні. Або пояснює … все. 

 Сергій Воронцов

Коментарі
 • Москаль він хоч татарин,хоч поляк,хоч румун,всерівно бидло яке не поважає жодну національність

 • Статья объясняет многое. Общество отстает в развитии.
  Поэтому и выбираем ТАКИХ МОСКАЛЕЙ.
  Полюбуйтесь : это наше отражение.
  Противно, да?
  Думайте ,выводы делайте сами.

 • “Припустимо, білий конгресмен фотографується у футболці: «Дякую Богові, що не нігер»(це абсолютно тотожньо).”

  Совсем не тотожньо. Потому что у конгресмена фамилия не нигер, а у Гены фамилия Москаль. Это каламбур. А автор статьи явно что-то упустил…

 • Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

  Щоб додати фото у коментар, необхідно в текст вставити ссилку на фото.

  Затягнути пояси і ходити пішки

  Останні новини