Довганич прокоментував ситуацію щодо “Буковинської книги”

16.08.2013

В мережі ” Вкурсі” Віктор Довганич пише:

Дочекався, поки всі місцеві ЗМІ та інтернет видання повідомлять про вчорашнє засідання профільної комісії обласної ради, на якому розглядалось, в тому числі, і питання призначення в.о. генерального директора обласного комунального підприємства «Буковинська книга». Не буду давати оцінки тим виданням, які тупо скопіювали новину з інших джерел, навіть не змінивши заголовка.

Хочу зрозуміти, чому журналісти так однобоко висвітлюють новину, яку вважають важливою для суспільства. Якщо це непрофесіоналізм, то мені шкода поважні видання, в яких працюють такі журналісти. Хоча думаю, вони все прекрасно розуміють, така нині журналістика…

Ніхто не повідомив, що це призначення не просто директора, незалежно від прізвища, а надання можливості терміново зареєструвати підприємство «Буковинська книга», про що так не вірять опозиціонери. Згідно закону зареєструвати підприємство може тільки керівник, не важливо як його прізвище, який з моменту реєстрації несе повну відповідальність за діяльність підприємства.

Під час свого депутатства входив до складу саме цієї комісії, тому знайомий з регламентом її роботи не з інших джерел. Ще тоді була закладена процедура персонального голосування саме в цій комісії, на відміну від інших комісій, де можна було голос передати.

Знаючи публічну інформацію про те, що опозиція не вірить намірам влади створити комунальне підприємство, був впевнений, що як тільки з’явиться нагода вони підтвердять свою позицію реальними справами. Але не тут то було. Вся сутність намірів опозиції проявилась під час голосування. Депутат Сергій Юлик, просив не підставляти його перед партійним керівництвом, і що його три дні гвалтували минулий раз, коли він проголосував за моє призначення в.о. директора «Букініста», і щоб я не ображався, нічого особистого, це питання політичне. Зрозуміло, що цю позицію він доніс і до іншого депутата від «Фронту Змін» пана Малімоніка, який просто утримався.

І що в результаті?

Не міг собі представити таких дій опозиції, це не державницька позиція. Всього в комісії працює 13 депутатів, зрозуміло, що на наступному засіданні буде більше депутатів і питання буде вірішено. Але, час який тепер спливає працює проти книгарень, проти організації нормальної роботи підприємств. Борги збільшуються, як по оплаті за оренду приміщення, так і по виплаті заробітної плати, постачальники в очікуванні, а сезон може закінчитись так і не почавшись. Отже, винна знов буде влада. Чого ж ви хочете, панове опозиціонери?

Джерело Вкурсі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Щоб додати фото у коментар, необхідно в текст вставити ссилку на фото.

Як вигадують кримінальні справи

Останні новини