Сьогодні Віктор Довганич ледь не став гендиректором

15.08.2013

IMG_4810Профільна комісія  Чернівецької обласної ради   не затвердила призначення Віктора Довганича в.о. гендиректора ОКП “Буковинська книга”. Не вистачило голосів. З сімох присутніх за кандидатуру Віктора Довганича проголосовало п’ятеро. Повний склад комісії – тринадцять осіб. Відповідно, для проходження кандидатури Довганича необхідно було сім голосів.  Проти проголосував депутат від “Фронту Змін” Сергій Юлик, депутат Малімоник утримався.  Присутні говорили, що не проголосував і Іван Шилепницький.  Однак, офіційно він – “за”.

Віктор Довганич, втім, за нетривалий час зумів вирішити конфлікт із Мариною Лібановою, передавши їй в суборенду приміщення “Букініста”. Невідомо наскільки надійним є це рішення з юридичної точки зору, але цей крок принаймні виглядає одним з небагатьох адекватних і дипломатичних кроків із боку “влади”.

Додамо,  що , на жаль, інформація, яка подається з боку директорів книгарень невтішна. Схоже, питання книгарень стало питанням принципу, на якому обласна влада вирішила продемонструвати силу політичної волі та бійцівського духу і т.п. Виглядає це неважно. Можно сміливо прогнозувати — новин на цю тему буде ще багато.

Фото з ” Місто Ч”

Коментарі
  • Вот я так и знала, что основная заслуга Довганича за время его мнимого руководства Bukinist Chernovtsy будет “будто бы урегулирование конфликта” со мной, как бывшем руководителем!!!Поэтому я и не придала гласности тот факт, что часть магазина взята мной в аренду. А ведь фактически самому Довганичу этот магазин не интересен, а только вот эта должность, которую он так и не получил. Руководитель из него , мягко говоря, слабенький: единственное,что он придумал для моего “усмирения” – это сделать своим – внимание!! – за-мес-ти-те-лем!!Я просто громко смеялась! Тогда ему ничего не оставалась, как пойти на моё предложение и оформить мне аренду. В моем сегодняшнем положении оставаться в Букинисте на “птичьих правах” было уже утомительно. Повторяю, никакой заслуги Довганича в этой истории нет, просто я сама в силу сложившихся обстоятельств по установленным порядкам не могла взять эту аренду, хоть и обращалась в департамент экономики. Странно, что именно Sergei Vorontsov в этой статье делает на это ударение………………..

  • Залишити відповідь

    Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

    Щоб додати фото у коментар, необхідно в текст вставити ссилку на фото.

    Як вигадують кримінальні справи

    Останні новини