Михайлішин зустрівся з Послом Індії в Україні. Той запрошує українських студентів вчитися в Індії

09.08.2013

( Раджів К. Чандер презентував програму індійського уряду, по якій українські студенти мають можливість безкоштовно навчатися в Індії)

8 серпня, секретар Чернівецької міської ради Віталій Михайлішин зустрівся із Надзвичайним і Повноважним Послом Індії в Україні Раджівом К. Чандером, який завітав до Чернівців в рамках поїздки Західною Україною.
Також в зустрічі брав участь депутат Чернівецької міської ради, професор БДМУ Георгій Ходоровський, який в 1992-1998 рр. працював Послом України в Індії.
«З кожним роком україно-індійські стосунки стають продуктивнішими, – зазначив Віталій Михайлішин, – і приємно, що Чернівці є одним з містків, які сприяють зближенню двох країн».
В ході зустрічі були обговорені питання двосторонньої співпраці, розвитку україно-індійських стосунків та популяризації національних культур в обох країнах. Пан Посол відзначив, що в Чернівцях навчається велика кількість студентів з Індії (близько 700 чоловік) та подякував Віталію Михайлішину та Георгію Ходоровському за створення міською владою комфортних умов для навчання і проживання громадян Індії в Чернівцях.
В свою чергу, Раджів К. Чандер презентував програму індійського уряду, по якій українські студенти мають можливість безкоштовно навчатися в Індії.
Також сторони домовились про долучення Чернівців до проведення днів індійської культури в Україні, які відбудуться в 2014 році, та обговорили можливість подальших зустрічей в Чернівцях та Києві.

Сектор інформації та зв’язків з громадськіст

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Щоб додати фото у коментар, необхідно в текст вставити ссилку на фото.

Як вигадують кримінальні справи