Наш самогон не гірше французької горілки (накрили підпільний цех)

07.08.2013

default Виробництво елітної горілки “Jelzin” буковинці налагодили в звичайному гаражі та продавали її через Інтернет під виглядом продукції з Duty Free. Працівники управління по боротьбі з організованою злочинністю УМВС області затримали засновників та організаторів групи, яка займалась виробництвом та реалізацією контрафактної горілки на території Буковини. До складу групи входили мешканці Чернівецької області та громадяни Молдови.  

Підприємці орендували двоповерховий гараж, де і облаштували виробничу лінію. Сировину для горілки, а саме спирт, завозили через налагоджені канали поза митним контролем із Європи. За 4 місяці своєї злочинної діяльності виробники контрафакту заробили понад 300 тисяч гривень.

Свою продукцію вони реалізовували за допомогою Інтернету, де розміщували оголошення про продаж горілки, яку можна придбати виключно у мережі магазинів безмитної торгівлі Duty Free.

 Члени групи були затримані після збуту чергової партії товару. Під час обшуку у будинку одного з затриманих правоохоронці знайшли та вилучили 6 бочок ємністю 220 літрів із залишками спирту та 2 бочки ємністю 1000 літрів, які використовувалися для змішування готового контрафакту. Цікаво тут те, що  чотири місяця не помічали, що пють. Може  французи теж у гаражі свою виробляють??

За повідомленням СГЗ УМВС

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Щоб додати фото у коментар, необхідно в текст вставити ссилку на фото.

Як вигадують кримінальні справи