В міській ратуші відбудеться показ кінокартини в рамках проекту Konstella days-2013-Чернівці

02.08.2013

  2 серпня, в 20.30 в приміщенні Чернівецької міської ради, відбудеться показ-дискусія документального фільму «Провал пам’яті» (Франція, 2012 р.). Показ кінокартини пройде в рамках Konstella days-2013-Чернівці (організатор Konstella network). 

В фільмі розповідається про забуті сторінки історії, про «провал в пам’яті» французького суспільства. В 1942 році кожен сьомий житель департаменту Мозель (Франція) був українцем, росіянином чи поляком. Це були військовополонені та мирне населення, захоплені в полон німецько-фашистськими окупантами під час операції Барбаросса. Ця робоча сила зі Сходу повинна була підтримувати німецьку військову індустрію. Саме про життя українців в Мозелі, де функціонувало близько 250 концентраційних таборів, розповідається у стрічці.

Після перегляду кінокартини відбудеться дискусія за участю французького спеціаліста з історії Максима Дешане, фахівців факультету історії, політології та міжнародних відносин ЧНУ ім. Ю.Федьковича та всіх, кому не байдужа дана тема. 

  3 серпня о 21.00 у Public (ТРЦ DEPO’T) сenter відбудеться великий рок-концерт двох чернівецьких гуртів: Кремп та DEJAVU band.  

 За повідомленням прес-служби міської ради

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Щоб додати фото у коментар, необхідно в текст вставити ссилку на фото.

Як вигадують кримінальні справи

Останні новини