Надсилайте фото на виставку ” В гори без сміття”

01.08.2013

Якщо ти вже насолодився природньою красою Карпат, Криму чи інших мальовничих куточків України, то поділися враженнями з усіма за допомогою фото. Запрошуємо всіх охочих подавати свої фото відповідно до умов участі у виставці. Роботи повинні бути: Ексклюзивними, авторськими, унікальними; Роздруковані у форматі розміру А4 і більше; Із зображенням природи, відпочинку; Із зазначенням місця зйомки та ім’ям автора, за бажанням – підпис (1-3 речення); Фотовиставка відбудеться напередодні Дня Незалежності у приміщенні Українського Народного Дому в Чернівцях. Ми прагнемо показати унікальність українських пейзажів (гір, річок, озер) в усій їх красі. На фото можуть бути зображені: – цікаві, унікальні місця України, наприклад гори, скали, водопади тощо (з людьми або без них), – активний відпочинок без шкідливих звичок, наприклад фото з фестивалів (історичних, музичних, етнічних), які відбувались в мальовничих місцях України, – інше.

Надсилайте свої роботи на сторінку Українського Народного Дому в Чернівцях у Facebook http://gnu.su/nardimcv з позначкою «Виставка» або на e-mail: und-cv@ukr.net

Роботи приймаються з 1 по 14 серпня 2013 р. Обов’язковою є наявність фото в роздрукованому вигляді. Зареєструвати їх можна за адресою: м. Чернівці, вул. Ломоносова, 2, в робочі дні (понеділок-п’ятниця) з 12 до 17 год. Контактна особа – Олійник Євгенія, моб. 0509091345 Оргкомітет залишає за собою право на відхилення фото, які не відповідають умовам участі у виставці.

Comments

comments

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Щоб додати фото у коментар, необхідно в текст вставити ссилку на фото.

Чому влада не рятує потопаючих?

Останні новини