Державний комітет телебачення та радіомовлення оголошує конкурс на здобуття премії імені В’ячеслава Чорновола

16.05.2013

 

За повідомленням Державного комітету телебачення та радіомовлення, з 1 червня по 10 серпня 2013 року триватиме прийом творів на здобуття премії імені В’ячеслава Чорновола за кращу публіцистичну роботу у галузі журналістики.

На її здобуття приймаються нові оригінальні публіцистичні твори у галузі журналістики, що сприяють утвердженню історичної пам’яті народу, його національної свідомості та самобутності, спрямовані на державотворення і демократизацію українського суспільства. Твори мають бути опубліковані (оприлюднені) у завершеному вигляді протягом останніх трьох років, але не пізніше як за півроку до їх висунення на здобуття премії. Книги до розгляду не приймаються. Втім, можуть бути висунені роботи окремих осіб і творчих колективів у складі не більше 5 осіб. Одна і та сама кандидатура не може одночасно висуватись на здобуття премії з двома й більше творами. Розмір премії складає 5 тисяч гривень.

Твори можна надсилати за адресою: 01001, м. Київ, вул. Прорізна, 2, Державний комітет телебачення і радіомовлення України, тел. для довідок (044) 278 86 96.

 

за матеріалом прес-служби ОДА

Коментарі
  • Залишити відповідь

    Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

    Щоб додати фото у коментар, необхідно в текст вставити ссилку на фото.

    Як вигадують кримінальні справи

    Останні новини