Чернівчани задоволені відновленням руху маршруток №11 та 12 (відео)

11.09.2018

маршруткаНедолугий транспортний експеримент Каспрука скасували. Одинадцятий та дванадцятий маршрути повернулись на вулиці міста.

Ще у червні екс-мер Олексій Каспрук вирішив поексперментувати над чернівчанами і скасував популярні автобусні маршрути №11 та №12. За словами Каспрука, такий транспортний експеримент повинен був тривати три місяці.

Люди обурювалися, адже для жителів спальних районів міста стало вдвічі важче діставатися у центральну частинуміста. Мало того, тролейбуси не могли впоратися із збільшеним пасажиропотоком.

У результаті, транспортний експеримент Каспрука визнали недолугим і вже з 10 вересня скасовані екс-мером маршрутки відновили.

Чернівчани, які користувалися цими автобусними маршутами не можуть натішитися такій новині, адже їм нарешті не доведеться переплачувати вдвічі та добиратися на роботу з пересадками.

Детальніше про це дивіться у сюжеті каналу «Чернівецький промінь»

Comments

comments

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Щоб додати фото у коментар, необхідно в текст вставити ссилку на фото.

Ангельський ректор у футлярі