Вулиці Гагаріна та Січових Стрільців цього року не відремонтують

16.07.2018

ремонтНезважаючи на те, що мер Олексій Каспрук обіцяв, що з першого червня цього року у місті розпочнеться капітальний ремонт вулиць, до цього часу на практично на жодному з об’єктів ремонтні роботи так і не були розпочаті.

Каспрук шукав відмовки, що немає труб, дорожніх знаків для облаштування об’їзду, щебеню.

І от на сьогоднішньому брифінгу міський голова повідомив, що договори на ремонт вулиць Гагаріна та Січових Стрільців розірвані та будуть оголошені нові тендери.

Цікаво, що підрядником по обох вулицях виступала фірма «ЛК Машинері», яка була помічена у змовах з чиновниками Ратуші та невиконанням взятих на себе зобов’язань.

А оголошення нових тендерів означає, що, поки знайдуться підрядники, сезон закінчиться і вулиці Гагаріна та Січових Стрільців так і не будуть відремонтовані.

Нагадаємо, що цього року на капітальний ремонт доріг депутати Чернівецької міської ради виділили більше 80 мільйонів гривень. Та, судячи з усього, ці кошти так і не будуть використані за призначенням.

 

Comments

comments

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Щоб додати фото у коментар, необхідно в текст вставити ссилку на фото.

Без емоцій — Президент Леонід Кравчук