Каспрук боїться назвати дату, коли запрацює садочок у Ленківцях

09.07.2018

садок_ЛенківціДитячий садочок у Ленківцях розпочали будувати ще два роки тому. Здати цей важливий для віддаленого мікрорайону об’єкт в експлуатацію Олексій Каспрук обіцяв ще у жовтні минулого року.

До приміщення вже були завезені всі необхідні меблі і садочок мав розпочати свою роботу. Однак, виявилося, що будівля не відповідає протипожежним вимогам, через що представники МНС не дають дозвіл на прийняття садочка в експлуатацію.

У свою чергу Олексій Каспрук не вбачав у цьому жодних проблем і стверджував, що проект пройшов усі необхідні експертизи. Однак, згодом був змушений визнати, що претензії пожежників є обґрунтованими. Тепер, для застереження всіх порушень, на які Каспрук закривав очі два роки підряд, міській раді доведеться виділити чималу суму з бюджету.

А сам міський голова став більш обережнішим у  своїх висловах і не готовий назвати дату, коли нарешті садочок буде зданий в експлуатацію.

“Як тільки закінчать, так і здадуть”, – повідомив на своєму сьогоднішньому брифінгу Каспрук, і висловив сподівання, що це станеться цього року.

Comments

comments

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Щоб додати фото у коментар, необхідно в текст вставити ссилку на фото.

Політичні торги і майбутнє «Свободи»