Чернівчани обурені ініціативою Каспрука щодо скасування 11-ї та 12-ї маршруток

24.06.2018

маршрутка12Починаючи з 21 червня, у Чернівцях змінився графік руху деяких маршруток. При цьому, автобусні маршрути №11 та 12, взагалі, скасували.

Такі зміни ініціював мер Олексій Каспрук, мовляв, це покращить роботу міських тролейбусів, дасть можливість чернівчанам комфортніше добиратися на роботу та зменшить загазованість міста.

Але з чотири дні “нововведень” Каспрука, містяни не те що не відчули покращення. Люди відверто обурені скасуванням чи не найпопулярніших у місті маршрутів і називають це знущанням над ними.

Зокрема, у соцмережах чернівчани висловлюють своє незадоволення роботою тролейбусів та годинними очікуваннями на зупинках. Мало того, жителям віддалених районів міста доводиться переплачувати за проїзд у кілька разів.

У коментарях містяни радять Каспруку спробувати самостійно проїхатися з пересадками і відчути на собі свою ж ініціативу.

Скрін10

скрін20

скрін30

скрін40

Comments

comments

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Щоб додати фото у коментар, необхідно в текст вставити ссилку на фото.

Політичні торги і майбутнє «Свободи»