Міський голова вважає, що чернівчани можуть обійтись і без маршруток

16.05.2018

11Олексій Каспрук чомусь переконаний, що на даний момент тролейбуси можуть повністю впоратися із перевезеннями пасажирів на основних магістралях міста і маршрутки не потрібні.

Про це він заявив вчора на засіданні виконкому у розпал страйку приватних перевізників.

«Я думаю, що треба приймати рішення по звільненню центральної частини міста від маршруток. Бачимо тролейбусів є достатньо. Вирішити питання з водіями, щоб ми випускали з наявних 90 хоча би там 75. І все буде нормально у нас в центрі», – заявив Олексій Каспрук.

Згодом, на своєму брифінгу мер підтвердив, що міська рада таки розірвала угоди з усіма перевізниками.

Звісно, що чернівчан має тішити невичерпний оптимізм Каспрука, але вчорашній день і сьогоднішній ранок показали, що голослівну заяву мера про ліквідацію автобусних маршрутів у центрі міста неможливо втілити у життя.

Усі мешканці міста, які були змушені простоювати на зупинках, бачили, що тролейбуси, елементарно не справляються з потоком пасажирів. Доходило навіть до того, що переповнені тролейбуси просто проїжджали повз зупинки де очікували сотні чернівчан.  А так як питання з набором водіїв у ЧТУ до цього часу не вирішено і, відповідно, збільшення кількості тролейбусів на лініях не передбачається, то люди кожного дня вранці та ввечері будуть змушені брати штурмом єдиний доступний громадський транспорт.

Але Каспруку доповіли, що все нормально, тролейбуси справляються і він вирішив на цьому попіаритися. Бо на відміну від простих чернівчан їздить на службовому джипі, а не мокне на тролейбусних зупинках, очікуючи чергового шансу взяти штурмом тролейбус.

Comments

comments

Коментарі
  • Вероятно, убеждён он потому, что помнит времена, когда “маршруток” не существовало. Зато существововали троллейбусы и большие автобусы. Это был транспорт, в котором правила перевозки были одинаковы для стариков и молодых. Маршрутные такси РАФ заезжали в аэропорт по цене в 3 раза выше. Сейчас летающие за кордоны Черновцов имеют много личного транспорта, жилья и иной нобходимой роскоши. Современные “маршрутки” для того и были созданы умниками, меньшими по вместительности, чем былые автобусы, чтоб в них немощные и полунищие старики не вписывались по льготному тарифу. Очевидно.

  • Напишіть відгук

    Ваша пошт@ не публікуватиметься.

    Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

    Щоб додати фото у коментар, необхідно в текст вставити ссилку на фото.

    Ангельський ректор у футлярі