У Чернівцях пропонують заборонити виступи артистів, які гастролюють в Росії та на окупованих територіях

15.04.2018

5Заборонити представникам українського та іноземного шоу-бізнесу, які підтримують агресію Російської Федерації, проведення концертів та інших розважальних заходів на території Чернівців пропонують свободівці.

Відповідний проект рішення зареєстрував депутат від фракції “Свобода” у Чернівецькій міськраді  Андрій Ілюк.

«Заборонити проведення концертів та інших розважальних заходів на території Чернівців представникам українського та іноземного шоу-бізнесу, які під час де-факто російсько-української війни підтримують агресію Російської Федерації, пропагують сепаратизм в Україні, завдають образи честі та гідності українському народу», – йдеться у проекті рішення.

Також, свободівці пропонують заборонити у Чернівцях гастролі артистів, котрі виступали на території анексованої Автономної Республіки Крим та тимчасово окупованих окремих районах Донецької і Луганської областей України, а також Російської Федерації.

Виконання цього рішення пропонують доручити заступнику міського голови з питань діяльності виконавчих органів Олександрові Паскарю.

Відповідний проект рішення депутати розглянуть на травневій сесії міськради.

Comments

comments

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Щоб додати фото у коментар, необхідно в текст вставити ссилку на фото.

Технологія фальсифікації виборів

Останні новини