Керівник міського осередку «Самопомочі» відмовився коментувати чому не відкликають тушок «Народного фронту»

06.04.2018

Ставчанський_МатвієнкоПісля зборів з відкликання шістьох депутатів міськради від «Самопомочі», які пройшли наприкінці березня, за процедурою документи мали подати до міської виборчої комісії, після чого розпочати збір підписів. Та по дорозі до МВК, чомусь загубились документи на двох депутатів, Ставчанського та Матвієнка, які в міськраді представляють інтереси «Народного фронту» та Максима Бурбака.

Щоб отримати коментар, чому все ж вирішили відкликати лише чотирьох депутатів, ми спробували додзвонитись до керівника міського осередку «Самопомочі» Олексія Поповича. Добу він не брав слухавку та не відповідав у соцмережах, а згодом додав номер журналіста у чорний список. Проте нам все ж вдалось зв’язатись з Олексієм Поповичем з іншого номеру.

ПоповичКерівник міського осередку «Самопомочі» відмовився відповідати на незручні для нього запитання, посилаючись на те, що йому нібито не сподобалось, що після минулого спілкування, його слова подали не так та повідомив, що інформацію надасть лише через запит.

Звісно ми надішлемо інформаційний запит щоб хоча б таким чином проінформувати читачів, де загубились документи на відкликання ще двох депутатів, які в міськраді відстоюють інтереси не «Самопомочі», а «Народного фронту». Але схоже місцева «Самопоміч» вирішила ділити ЗМІ на «свої» і «не свої» побоюючись відвертих запитань, на які або не мають відповіді, або не знають як відповісти. Певно це саме ті демократичні цінності, які декларує партія «Самопоміч».

П.С. Ось матеріал, який вийшов після минулого спілкування де пряма мова Олексія Поповича подана один в один до запису з диктофону. Тож гарна спроба аргументувати відмову у коментарі лише підтвердила наші здогадки про те, що якщо ваше ЗМІ не представляє інтереси «Народного фронту» або Максима Бурбака, то коментар вам отримати не вдасться.

Comments

comments

Коментарі
 • Напишіть відгук

  Ваша пошт@ не публікуватиметься.

  Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

  Щоб додати фото у коментар, необхідно в текст вставити ссилку на фото.

  Технологія фальсифікації виборів

  Останні новини