Фейковий конкурс від Каспрука

15.03.2018

Лебухорська КаспрукУчасник конкурсу розповів як фальсифікували результати.

Вчорашній публічний конкурс на заміщення вакантної посади начальника відділу комп’ютерно-технічного забезпечення міської ради дав багато відповідей для тих чернівчан, які ще сумнівались у недолугості кадрової політики міського голови та його радниці.

Звісно те, що відбувся конкурс це вже досягнення. Під тиском громадськості Каспрук вирішив все ж не провертати схеми, які він реалізовував під час безконкурсного призначення Ярослава Кушнірика, чи коли в барі з Бурбаком призначали носія велосипеду мера Степана Руденко на посаду директора Департаменту економіки.

Але ще напередодні конкурсу члени комісії в кулуарах, як то кажуть не для преси, називали переможця. Нею мала стати Тетяна Лебухорська, яка довгий час допомагала Каспруку проштовхувати валютний тролейбусний кредит від ЄБРР. А коли депутати від кредиту все ж відмовились, її «прилаштували» у комп’ютерний відділ. Де-факто вона ним керувала, а де-юре потрібно було пройти формальний конкурс.

У конкурсі взяли участь четверо чернівчан. Троє з них були з профільною фаховою освітою, не знали результат заздалегідь і наївно вірили в те що міський голова, який постійно скаржиться на брак професійних кадрів, щиро прагне змін. Одна людина була з освітою економіста, і не зважаючи, що за три місяці роботи так і не змогла налаштувати систему “Рада” в сесійній залі, була впевнена в перемозі. За неймовірним збігом обставин саме вона здобула перемогу у цьому фейковому конкурсі.

Як відбувався конкурс насправді та які порушення були під час його проведення, на своїй сторінці в мережі фейсбук детально описав один з його учасників Андрій Олійник.

«Перевірив на собі,- конкурси на заміщення вакантних посад – то фейк. Переможець визначений наперед.

Комісії байдуже на порушення законодавства, як під час оголошення конкурсу, так і під час оцінювання кандидатів, зокрема,- щодо відповідності освіти посаді, а це є базова вимога.

Відповідальності абсолютно ніякої. На кого зверху вказали – за того руки підняли.

Так і живемо.. І ще умудряємося дивуватися, що ж в нас в місті все так сумно…», – написав він у дописі.

Також Андрій Олійник написав про те, що буде оскаржувати результати і позиватись до суду через численні порушення під час проведення конкурсу та іронічно привітав переможницю .

«Вітаю, Tetianka Lebukhorska, я ж розумію, будь ти хоч проктологом, хоч зоотехніком, якщо ти зручна – тобі і бути, що там закон, порушення не перше та й, вочевидь, не останнє.. Лиш, прошу, не пиши в майбутньому про прозорість та законність, будь чесною сама з собою..

Не до кінця розумію, що змусило чиновників прийняти завідомо незаконне рішення, про неправомірність якого вони були заздалегідь попереджені..

Хоча, розумію.. Хто ж з чиновників насмілиться ослухатися вказівки головного (Олексій Каспрук), чи, навіть, більше – головної…

Сказати, що я розчарований? Да, в принципі, ні, я ж чудово розумів, що так буде, що це дійство для певної особи, а закон – то для всіх інших», – констатував Андрій Олійник.

Comments

comments

Коментарі
 • зате переконані, що кожен чиновник і працівник міськради 100% вміє кататись на велосипеді)) Шкода, що Чернівці до такого докотилися…

 • Яке щире та наївне розчарування! Це той Олійник, що радник мера?

 • Напишіть відгук

  Ваша пошт@ не публікуватиметься.

  Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

  Щоб додати фото у коментар, необхідно в текст вставити ссилку на фото.

  Чому бунтують ув’язнені СІЗО?