Під час кадрового конкурсу, який прогнозовано виграла соратниця Каспрука, депутату заборонили ставити їй питання

14.03.2018

конкурс1Сьогодні у Ратуші відбувся конкурс на заміщення посади начальника відділу комп’ютерно-технічного забезпечення.

Хоча, насправді, його проведення було повною профанацією, адже всі чудово розуміли, що цю посаду віддадуть близькій соратниці Олексія Каспрука Тетяні Лебухорській.

Зрештою, сам хід конкурсу підтвердив ці припущення. Так, людям, які прийшли на відкрите засідання конкурсної комісії із незрозумілих причин заборонили ставити питання претендентам на посаду.

“Завітав на відкритий конкурс на посаду начальника комп’ютерного відділу ЧМР. Мені як депутату та професіоналу у галузі ІТ, члени конкурсної комісії, заборонили задавати запитання конкурсантам. Запитання мають право задавати тільки чиновники-члени конкурсної комісії”, – написав на своїй сторінці у facebook депутат Чернівецької міської ради Ярослав Петришин.

Деякі члени конкурсної комісії відверто демонстрували, що переможець їм відомий заздалегідь, тож навіть дозволили собі поспати під час засідання.

“Двоє членів конкурсної комісії так захоплено слухали і … задрімали”, – написав у коментарі депутат Богдан Ковалюк.

Зрозуміло, що дива не сталося: комісія оголосила переможцем Тетяну Лебухорську і рекомендувала Каспруку заключити з нею трудовий контракт.

Оскаржити результати конкурсу можна протягом 10 днів.

конкурс

Comments

comments

Коментарі
 • “відкритий конкурс” – лише назва. Каспрук не боїться навіть, що за таке безчинство може й посади позбутись

 • от таким чином скоро Лебухорська і місце Карімової посяде) Каспрук знайшов “помоложе”))

 • а як на мене, Таня умнічка!) Он разом катнулася на вєліку з Каспруком – і вже посада) Даже розуму великого не треба, щоб працювати у міськраді)

 • Напишіть відгук

  Ваша пошт@ не публікуватиметься.

  Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

  Щоб додати фото у коментар, необхідно в текст вставити ссилку на фото.

  Технологія фальсифікації виборів