У Чернівцях через нестачу водіїв на лінії щодня не виходять 20 тролейбусів

05.03.2018

тролейбус_калічанка2

Безгосподарність Каспрука та його підлеглих призвела до того, що чернівчани годинами мерзнуть на зупинках в очікуванні тролейбусів.

У Чернівцях в тролейбусному управлінні заявили про критичну нестачу водіїв, у зв’язку з чим містом курсує менше тролейбусів.

«Нам водії, як повітря, потрібні. Зараз у нас працює 94 водії, необхідно ще приблизно 50. Попрацювали з водіями, щоби додатково виходили на роботу. Графік робіт складають по-різному. Зарплата від 8 до 11 тисяч гривень», – розповів molbuk.ua в.о. начальника ЧТУ Михайло Олексюк.

За його словами, наразі 70 відсотків водіїв тролейбусів – це люди пенсійного віку. На 90 відсотках тролейбусів по одному водію, тобто у випадку, коли водій вихідний, тролейбус не виходить за маршрутом.

«На балансі у нас 88 тролейбусів. У ремонті щодня 15-18. Загалом можемо випускати на лінію 70 тролейбусів, але їде лише 50, бо на інші немає водіїв», – додав Олексюк.

Нагадаємо, що мер Каспрук неодноразово намагався звинуватити депутатів Чернівецької міської ради у тому, що вони, нібито, гальмують розвиток електротранспорту в місті. І це при тому, що саме завдяки міським обранцям з бюджету були виділені кошти, за які було придбано близько 20 якісних вживаних тролейбусів з Європи. А тепер ці тролейбуси змушені простоювати в депо через те, що міській голова та його підлеглі з ЧТУ вчасно не подумали, що необхідно взяти на роботу водіїв.

Comments

comments

Коментарі
 • водіїв не вистачає, а Каспрук досі жаліється що не закупили нові тролейбуси у кредит. хай спершу наведе порядок з персоналом тролейбусного управління, а потім вже скуповує тролейбуси!

  • цікава була б картина – Каспрук бере у кредит (на секундочку валютний кредит) нові тролейбуси – а водіїв немає) І тут здогадайтесь, хто був би винен?) Краще хай нормальні дороги у Чернівцях зробить – і тролейбуси не ламатимуться і хоч якась користь з нього буде

 • скільки молоді без роботи сидить, а тролейбусне управління не може знайти водіїв? Не смішіть. Тим більше з такою зарплатнею… Щось Олексюк вигадує. Може вони й не шукають нормальних працівників…

 • А у нас национальная традиция. Сначала кричать, что денег нет. Потом когда они появляются, кричать что нет специалистов того уровня. А может пора сказать, что не умеем работать с людьми, управлять городом, да и за одно техникой.

 • Напишіть відгук

  Ваша пошт@ не публікуватиметься.

  Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

  Щоб додати фото у коментар, необхідно в текст вставити ссилку на фото.

  Чому бунтують ув’язнені СІЗО?