У Ратуші витратили майже 1 мільйон гривень на непрацюючу систему «Рада»

01.03.2018

сесія_система радаЗа останні два з половиною місяці на кожній сесії Чернівецької міської ради виникають проблеми в роботі нової системи для голосування. Через технічні неполадки у сесійній залі постійно затягується розгляд важливих питань життєдіяльності міста.

Нагадаємо, що мова про заміну старої системи «Рада» у сесійній залі Ратуші на більш сучасну велася ще з 2016 року. Провели низку закупівель необхідного обладнання і у грудні минулого року система була змонтована. Її загальна вартість включно із монтажними роботами становить згідно наданих документів 886 тисяч 535 гривень, які були виділені з міського бюджету.

Презентуючи перед депутатами нову систему, нещодавно призначена працівниця комп’ютерного відділу і протеже міського голови Тетяна Лебухорська розповідала про її переваги, вчила депутатів нею користуватися, але одразу ж щось пішло не так.

Система не відображала результатів поіменного голосування. Налагодити роботу системи протягом дня працівники комп’ютерного відділу так і не змогли, тож депутатам довелося згадувати старі добрі часи своїх попередників і голосувати руками.

Тоді Каспрук і Лебухорська виправдовувалися, що у них було обмаль часу для того, щоб усунути всі недоліки.

Здавалося би, за два з половиною місяці можна було б вирішити усі технічні проблеми в роботі системи. Та як ми бачимо, практично на кожному з десяти пленарних засідань, які відбулися за цей час, система виходила з ладу, а депутати були змушені по декілька разів перереєстровуватися та переголосовувати.

Залишається лише здогадуватися, чому система, яка обійшлася чернівчанам у майже 1 мільйон гривень, не працює так як треба. Хоча, інколи складається враження, що деякі новоспечені «професіонали»-комп’ютерники з Ратуші просто не знають як налагодити її роботу. Але, як завжди, це буває у Каспрука, винних немає і відповідальність за те, що система працює через раз ніхто не поніс.

Андрій Тисовський

 28534632_10208840953659977_2090744562_n

28534322_10208840954459997_1912466403_n

Comments

comments

Коментарі
 • все, що не зроблять – все не працює. може тому, що “великий гуру” комп’ютерних технологій Лебухорська нічого в тому не розуміє, а гроші ж то потрачені

 • понабирали там персонал “всі свої” і тепер навіть покарати за халатність не можна нікого. Олексій Павлович, як ви можете керувати цілим містом, якщор у вашій команді одні дармоїди сидять? Та хоч щось до ладу доведіть

 • Та суть же не в Лебухорській, вона може і прагне змін і прийшла з цією метою до міськради, суть в суцільному бардаку в міськраді і відсутності контролю. Коли працівники розуміють, що їм за це нічого не буде, то відповідно ніхто нічого і не робить

 • Напишіть відгук

  Ваша пошт@ не публікуватиметься.

  Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

  Щоб додати фото у коментар, необхідно в текст вставити ссилку на фото.

  Технологія фальсифікації виборів