На зустріч з Бурбаком у Хотині людей примусово зганяли у кращих радянських традиціях

24.02.2018

бурбак_хотин1Вчора у Хотинському будинку народної творчості, нібито, звітував народний депутат від «Народного фронту» по 204 виборчому округу Максим Бурбак.

Так звана зустріч з мешканцями проходила у робочий час на яку людей  зганяли у примусовому порядку за заздалегідь складеними списками. Більше того, деяким присутнім роздали листки зі словами подяки, які вони мали проголошувати на адресу Максима Юрійовича.

Про це на своїй сторінці у facebook повідомила депутат Чернівецької обласної ради від фракції БПП «Солідарність» Любов Годнюк.

«Отримала шквал дзвінків від хотинчан, від моїх виборців.Люди вражені і принижені.

У Хотині сьогодні було «свято»-«ЗГРАЯ» звітувала. Примусово, за списками,у радянських традиціях, заповнили велику залу і роздали слова подяки, які проголошувалися визначеними людьми «героям нашого часу». .Боляче на це дивитися. Шановні Хотинчани! Невже вам приємно сидіти,у псячому холоді у Будинку народної творчості і дозвілля,який не опалюється. Прикро,що не запросили депутатів Чернівецької обласної ради,що у сценарії КАРАБАСА наклепи і поливання брудом депутата Годнюк залишилися без відповіді. Відповідь буде! Вимагаю,щоб голова Хотинської РДА не ховав далеко списки запрошених і за тими квотами,за якими сьогодні о 12.00.у робочий час збирали людей слухати звіт нардепа. До речі, Любов Годнюк не єдиний депутат Чернівецької обласної ради від Хотинщини. Mаксим Бурбак, люди вас бояться, люто ненавидять і зневажають. Даремно старалися!Даремно нахабно використовували адмінресурс! Хотинчани мудрі і нескорені, тому ТАК буде не завжди!», – йдеться у дописі.

бурбак_хотин2

 

бурбак_хотин3

Comments

comments

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Щоб додати фото у коментар, необхідно в текст вставити ссилку на фото.

Технологія фальсифікації виборів