Радниця Каспрука Ірина Карімова «прихватизувала» офіційний сайт міської ради

15.02.2018

виконкомІнформаційна війна між «Народним фронтом» та «Рідним містом» вийшла на абсолютно новий, не бачений до цього рівень. Якщо раніше Каспрук та його однопартійці використовували для виливання бруду на своїх опонентів лише власні, прикормлені та лояльні ЗМІ, то відтепер у брудні технології втягнули ще й прес-службу Ратуші та офіційний сайт Чернівецької міськради.

Після засідання виконкому, на офіційному сайті Ратуші, з’явилась стаття  під заголовком «Василь Продан заблокував розгляд виконкомом питання про «Картку чернівчанина» та порядок компенсації перевізникам пільгового проїзду чернівчан». Згодом заголовок дещо змінили, а у статті, окрім Василя Продана, обвинувачення полились ще й на члена виконкому Антоніну Бабюк. Нібито вони застосували якусь «блокуючу позицію» щодо одного із рішень виконкому. Ну і далі в тексті йдеться про те, що саме через це в місті може статись щось наближене до апокаліпсису і винні в ньому будуть Продан та Бабюк.

Епічність ситуації полягає у тому, що Василь Продан є секретарем міськради. І в Україні мабуть ще не бачили, щоб замовні статті з чорним піаром та необґрунтованими звинуваченнями на адресу секретаря та членів виконкому, з’являлись на офіційному сайті міськради.

Карімова КаспрукЗвісно автора цього опусу можна було вгадати і за “почерком”, але ми все ж вирішили пересвідчитись і достовірні джерела лише підтвердили, що за цим стоїть радниця мера Ірина Карімова.

Як ви всі вже зрозуміли ніякої «блокуючої позиції» у членів виконкому за регламентом не існує, а це лише маніпулятивні технології, які існують в уяві радниці Каспрука. Члени виконкому можуть голосувати виходячи зі свої міркувань і не відчитуватись перед Карімовою. Більше того, нічого страшного не сталось і це питання розглянуть на наступному засіданні виконкому.

Радниця Каспрука Карімова і раніше не вирізнялась любов’ю та адекватністю до депутатів та Василя Продана, але чи не перетнула вона межу за яку виходити все ж не варто? Чи не використала офіційний ресурс міста, який утримується за кошти чернівчан, у своїх брудних політичних ігрищах та інтригах, які вона як павутиння щодня плете навколо депутатів?

Навіть не сумніваємось, що Олексій Каспрук, буде до останнього захищати свого вірного зброєносця Карімову, як раніше захищав корупціонерів та безгосподарних керівників комунальних підприємств та управлінь. Але цікаво чи проковтнуть це депутати? Адже це дзвіночок, повз який не можна пройти. Інакше завтра офіційний ресурс міста перетвориться на черговий рупор «Народного фронту» з фейковими новинами про чернівецьких депутатів, байками про здобутки уряду Арсенія Яценюка і новинами про те як Максим Бурбак бореться з вітряками в полях Сокирянщини.

Comments

comments

Коментарі
 • Карімова хоча б усвідомлює як підставила прес-службу міськради? Чи у міськраді існує тоталітаризм? Пора навести лад з тим рагульством

  • вперше бачу, щоб міськрада так себе дискредитовувала в очах людей. та викиньте ту Карімову вже і буде спокій. Хіба що Каспрук самостійно не вміє думати, того тримає її коло себе

   • Чому ж дискредитувала? Хай чернівчани знають, кому невигідні електронні квитки!

    • чому ж невигідні? Ви вчитувались у всю суть божевілля з ідеєю створити електронні квитки у вигляді карток чернівчанина? От почитайте і скажіть, навіть якщо чисто гіпотетично щось блокувалось, то чи правильно

    • ні, не так – хай чернівчани знають, як Каспрук зловживає своєю посадою, аби врятувати свою передвиборчу фішку з “картками чернівчанина”.

 • Карімова і усвідомила то несумісні поняття. Їй плювати на людей, головне вислужитись перед босом, а підставила вона когось чи ні, це не важливо для неї. Вона все сподівається, що Бурбак забере її до себе.

  • Хай йде розводить морських свинок краще, на пару з Мостіпакою, а не підставляє норм людей з прес-служби

 • Напишіть відгук

  Ваша пошт@ не публікуватиметься.

  Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

  Щоб додати фото у коментар, необхідно в текст вставити ссилку на фото.

  Технологія фальсифікації виборів