Стало відомо на кого Бурбак оформив свій елітний «Мерседес» за 3 мільйони гривень

29.01.2018

бурбак_мерседесНе так давно в мережі з’явилось відео, як лідер парламентської фракції «Народний фронт» Максим Бурбак сідає за кермо елітного позашляховика «Mercedes-Benz». Ціна такого авто коливається від 70 до 100 тисяч доларів або від 2 до 3 мільйонів в гривневому еквіваленті.

Звісно, що нардеп, зарплата якого за рік становить близько 170 тисяч гривень, без інших джерел доходів, не може дозволити собі таку розкіш. Тож, стало цікаво, на кого цього разу оформив свій автомобіль “фронтовик”.

Нагадаємо, що більшість сімейного бізнесу, автомобілі та нерухомість оформлені на дружину. Ще раніше ринок «Добробут», який належить депутату, він оформляв на батька. Але згодом більшість підприємств, з якими пов’язують Бурбака, він переоформив або на найближче коло з членів «Народного фронту» (Ватаманюк, Прозоровський, Лазарєв), або на підставних осіб.

27484570_1557794100963299_1630305750_oВиявилось, що новенький елітний позашляховик «Mercedes-Benz gle 350 d» Максим Бурбак оформив навіть не на дружину, а на чернівецьке приватне підприємство ТБ «Лог». Це підприємство до 2016 року було оформлено на його дружину Тетяну, яка мала 100% корпоративних прав. Але у 2016 році, з метою забезпечення легенди про бідність депутата, його переоформили на Костянтина Андрєєва з Чернігівської області. Він далеко не випадкова людина у колі Бурбака, достатньо сказати, що він ще до 2010 року був членом наглядової ради ПАТ «Гравітон» (ще одне підприємство нардепа від «Народного фронту»). А зараз Андрєєв також є бенефіціарним власником «Гравітону».

Автомобіль в Україну ввезли із-за кордону. За оцінками фахівців тільки розмитнення даного авто вартувало понад 30 тисяч доларів.

Звісно можна припустити, що авто справді належить приватному підприємству, і директор, гарний знайомий Бурбака, просто дав покататись бідному Максиму Юрійовичу, у якого в декларації значиться лише «ВАЗ-2109». Але державний номерний знак автівки (СЕ 1301 ВС), за неймовірним збігом обставин, співпадає з датою народження нардепа – 13 січня.

Чому ж тоді депутат не оформив авто на себе? Довго пояснювати НАЗК звідки в чесного народного депутата «Народного фронту» взялось три мільйони на купівлю елітного позашляховика, певно не входило в плани нардепа, тож довелось вкотре обдурити виборців, адже легенда про бідність має жити перед черговими виборами.

Роман Данильчук

 мерседес_ціна

Comments

comments

Коментарі
 • откуда деньги у Бурбака, если он даже в Киеве живет в отеле? Или надо копнуть глубже декларацию кулявлоба?

  • при чому Бурбак нагло бреше людям в очі, що живе на чесно зароблені, а сам розкошує

 • махінатор від бога) Він, часом, не єврей, що так вміло вміє приховувати і обманювати інших. Ай, Максімка, пора, щоб тобою відповідні органи зайнялись

 • Цікаво, за скільки Салагор розмитнив цю тачку своєму патрону і покровителю?

  • “по блату” Максімкє розтаможка вийшла недорого, Салагор скидочку зробив.

  • та що Салагору прикупити?) Хоч щодня може переганяти новутачку чи контрабанду пропускати. Бєспрєдєл на границе…

 • У назві фірми на яку оформлене авто треба для виборців змінити одну букву.ТБ”Лох”Виборці ж лохи.

  • дивлячись, скільки разів Бурбак сатвав депутатом – то вибрці неодноразові л**и. Хоча, ким ще треба бути, аби вибрати ОЦЕ нардепом

  • йому завжди буде мало. не для людей воно стояло під облрадою під час революції. Знав, що дорвавшись до спільного корита – зможе нажити багатства

 • Не має на вас Зарайського. Він би всі ваші коментарі проти Салагора поудаляв би за три секунди. Он на Букінфо тільки хвала і сана “великому митарю”.

 • До Романа Данильчука!
  Пане Романе. Таке враження, що статтю замовив сам Бурбак щоб випустити пар. Якщо це не так то продовжіть це розслідування далі.
  По перше – як це взяв і переоформив? Для цього є закондавчо встановлена процедура з переоформленням права власності, сплатою податків, передаточним балансом і т. д..Ви ж не думаєте що при переоформлені права власності Тетяна Бурбак залишила на рахунку суму для придбання Андрєєву 350 МБ. Я теж так не думаю. А тепер розкажіть який бізнес потрібно мати щоб за неповний рік відвалити таку суму на легковий автомобіль? Скільки працівників у даному ПП і які податки сплачені до бюджету?
  Якщо там все в порядку то Бурбак вправі на Вас подати до суду за ….
  Сказали в дані ситуації А доводьте до кінця алфавіту.

 • Напишіть відгук

  Ваша пошт@ не публікуватиметься.

  Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

  Щоб додати фото у коментар, необхідно в текст вставити ссилку на фото.

  Технологія фальсифікації виборів

  Останні новини