За два роки патрульні поліцейські у Чернівцях розбили 58 службових автомобілів

13.01.2018

патрульна поліція30 дорожньо-транспортних пригод сталось з вини працівників поліції

24 аварії сталося за участю службових автомобілів управління патрульної поліції у Чернівцях у 2017 році, з них 10 — з вини працівників поліції. Про це повідомили в управлінні патрульної поліції у Чернівецькій області на запит molbuk.ua.

Протягом 2017 року сталося 24 ДТП за участю службових автомоблів управління патрульної поліції у Чернівецькій області, з яких 10 з вини працівників поліції. Протягом 2106 року сталося 34 ДТП за участю службових автомобілів, з яких 20 – з вини працівників поліції. Всі автомобілі, які отримали пошкодження потребують ремонту”, – йдеться у відповіді на запит.

Загалом Управління патрульної поліції у Чернівецькій області у 2016 році отримало 46 службових автомоблів, у 2017 році — шість.

Також у поліції повідомили, що на послуги технічного обслуговування та ремонту службових автомобілів виділено понад 83 тисяч гривень, – повідомляє “МБ

Comments

comments

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Щоб додати фото у коментар, необхідно в текст вставити ссилку на фото.

Як руйнують австрійську архітектуру

Останні новини