Депутати вимагають від патрульної поліції розібратися зі стихійним ринком та «наливайкою» під СБУ

27.12.2017

труп_сквер2Прокуратуру та СБУ не турбує, що в них під стінами вже роками діє «наливайка», яку безхатьки організували у скверику.

Сьогодні під час сесії Чернівецької міської ради депутат від «Батьківщини» Любов Сорохан розповіла про стихійний ринок з прийому горіхів, який організували на тротуарі навпроти дріжджзаводу і який діє вже півтора місяці. Депутат закликала звернутись до патрульної поліції з вимогою навести лад з цими горе-підприємцями.

«Ми ганяємо бабусь з літром сметани, а тут відбувається торгівля, прийом горіхів на тротуарі. Я не знаю хто за цим стоїть, що не можуть навести порядок», – зазначила Любов Сорохан.

Також депутати звернули увагу на сквер між СБУ та 5-ю гімназією. Вже багато років цей сквер є місцем збору безхатьків та любителів хильнути чарку оковитої. Все це відбувається на очах у дітей з гімназії поруч. А нещодавно там навіть помер чоловік, який спав на лавиці. Та не зважаючи, що цей сквер знаходиться між такими серйозними відомствами як обласна прокуратура та СБУ, порядок там не можуть навести роками, а правоохоронців схоже не турбує таке сусідство, як і патрульну поліцію, яка там рідкій гість.

Тож депутат від «Народного контролю» Іван Гончарюк закликав також звернутись до поліції з вимогою забезпечення громадського порядку у сквері навпроти 5-ї гімназії.

Депутати більшістю голосів підтримали протокольне доручення колег.

труп_сквер1

Comments

comments

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Щоб додати фото у коментар, необхідно в текст вставити ссилку на фото.

Ангельський ректор у футлярі