Депутати міськради розірвали договір оренди землі зі скандальним забудовником, якого кришує нардеп Бурбак

07.12.2017

28 червня 44

Наприкінці сьогоднішнього пленарного засідання сесії Чернівецької міської ради депутати розірвали із ТОВ «Жесар» договір оренди земельної ділянки по вулиці 28 червня, 44, де ведеться незаконне будівництво до якого має пряме відношення голова фракції «Народний фронт» у Верховній Раді Максим Бурбак.

Його однопартієць, міській голова Олексій Каспрук робив усе можливе, аби завадити розгляду цього питання, але міські обранці все ж таки вирішили поставити крапку в історії з незаконним будівництвом.

На сесію прийшли мешканці сусіднього будинку по вулиці Богуна, які повідомили, що у травні цього року зверталися до Каспрука зі своєю проблемою, однак мер їх проігнорував. Люди розповіли, що забудовник захопив частину їхнього подвір’я. По їхньому будинку пішли тріщини і його почало підтоплювати грунтовими водами. За їх словами саме через високій рівень ґрунтових вод їм у 2000 році не дозволи звести ще один поверх у їхньому будинку.  Але це не заважає Бурбаку вести у зоні ЮНЕСКО небезпечне будівництво, яке загрожує життю та здоров’ю людей.

«Бурбак неодноразово приїжджав на будівництво. Керував там», – розповів один з мешканців.

За словами депутата від фракції «Рідне місто» та голови земельної комісії міськради Володимира Бешлея договір необхідно розірвати у зв’язку з тим, що були порушені умови оренди: земля надавалася для обслуговування будівлі, а не для будівництва. Саме будівництво ведеться без необхідних дозвільних документів. Більше того, у 2008 році, коли мером був однопартієць Бурбака по «Народному фронту» Микола Федорук, департаментом містобудування та земельних відносин без рішення сесії у договорі була змінена юридична особа-орендар.

Після нетривалого обговорення 23 депутати проголосували за розірвання договору оренди із забудовником, якого кришує Бурбак, та повернення земельної ділянки у власність громади міста.

Comments

comments

Коментарі
 • головне, аби Каспрук не придумав нову махінацію, як цей договір поновити. Бо ж сам Бурбак будується!

 • Напишіть відгук

  Ваша пошт@ не публікуватиметься.

  Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

  Щоб додати фото у коментар, необхідно в текст вставити ссилку на фото.

  Соня Кошкіна про «кролячі нори» влади

  Останні новини