Затриманий з хабарем 230 тисяч гривень посадовець міськради продовжує працювати на посаді

22.11.2017

хабарДнями з’явилась інформація, що посадовець управління освіти Чернівецької міськради Сергій Колешня, якого затримали під час отримання хабара 230 тисяч гривень, вийшов на роботу і продовжує працювати на своїй посаді.

Сьогодні під час брифінгу міський голова Олексій Каспрук підтвердив цю інформацію.

Суд не продовжив термін відсторонення від посади, а відповідно чиновник, справу якого зараз розглядає суд, спокійно повернувся до роботи і продовжує працювати як і раніше.

Нагадаємо, що Сергія Колешню затримали з грошима під час отримання другої частини хабара. Першу частину «мічених» купюр, які йому передали раніше, згодом поліцейські знайшли у нього вдома під час обшуку.

Винагороду у розмірі 230 тисяч гривень він вимагав за допомогу в отриманні тендеру на здійснення ремонтних робіт на одному з об’єктів, які відносяться до міського управління освіти.

Comments

comments

Коментарі
  • Каспрук намагається порівняти цей хабар з Кандибою. Ніби абсолютно ідентичні випадки коли беруть з грошима, і гроші ще знаходять вдома, як у випадку Колешні, і коли під виглядом електриків просять бабусю покликати Андрія, і говорять йому, що якийсь чувак взяв для нього гроші і його за це затримують. Каспрук хоч сам вірить в те, що він говорить?

  • Напишіть відгук

    Ваша пошт@ не публікуватиметься.

    Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

    Щоб додати фото у коментар, необхідно в текст вставити ссилку на фото.

    Чому бунтують ув’язнені СІЗО?