Чернівчани двічі платять за воду

09.11.2017

водаСпочатку вони платять по лічильнику за спожиту воду, а потім оплачують неефективний менеджмент Каспрука.

«Водоканал» отримав кошти на погашення боргів, але вулиця Гагаріна залишиться без ремонту.

Вчора через борги «Чернівціводоканалу» перед «Обленерго», останні обмежили електропостачання насосних агрегатів підвищення тиску холодної води, у зв’язку з чим майже 50 багатоповерхівок у Чернівцях залишилось без води.

Депутати кошти на погашення боргів «Водоканалу» виділили на сесії ще 31-го жовтня, тож цього разу у Каспрука не вийшло перекласти провину на депутатів за свій неефективний менеджмент. І хоча в міськраді обіцяли до 3-го листопада розрахуватись з боргами, і рішення сесії було, та потрібно було ще рішення виконкому.

Засідання виконавчого комітету міському голові вдалось зібрати аж на 8 листопада. І це вже тенденція у Каспрука: вирішувати проблему в той день, коли чернівчани вже сидять з горами немитого посуду. Такий собі важіль шантажу депутатів та членів виконкому, мовляв, з неефективним менеджментом розберемось потім, а зараз потрібно виділити кошти аби покрити збитки від цього неефективного менеджменту, чернівчани ж без води сидять. Та приходить новий місяць і історія повторюється. Тож, чернівчани двічі платять за воду: спочатку по лічильнику, а потім покриваючи збитки від неефективного менеджменту.

Виконком звісно кошти виділив і прийняв рішення про перерозподіл видатків міського бюджету, а саме збільшення видатків для КП «Чернівціводоканал» на суму 4, 1 млн. грн. Але ці кошти були забрані з інших об’єктів. Тож цього року чернівчани так і не побачать капітального ремонту такої важливої вулиці для нашого міста, як Гагаріна, звідки забрали 4 мільйони. А мешканці вулиці Переяслівської, отримають на 100 тисяч гривень менше на ремонт своєї вулиці.

Обґрунтовуючи таке рішення Олексій Каспрук заявив, що до ремонту Гагаріна треба підійти більш ретельно, наприклад придумати схему об’їзду для сміттєвозів та іншого транспорту.

«Мова йде про таку організацію руху громадського транспорту та розробку схеми об’їзду для сміттєвозів, іншого транспорту, яка дозволить зменшити негативні наслідки пов’язані з перекриттям цієї дороги під час ремонту. Це важко зробити у зимових умовах, тому розпочинати ремонтні роботи у кінці листопада на цій дорозі недоцільно», – зазначив Олексій Каспрук.

Тобто до цього моменту, зважаючи на те, що ремонт був запланований саме в цьому році, ніхто навіть не додумався розробити подібні схеми. Саме ось це чернівчани називають неефективним менеджментом Каспрука та його команди.

Ремонт Гагаріна пропонують розпочати з весни, звісно якщо тепер знайдуть на нього кошти в бюджеті-2018, чи якщо навесні не доведеться знову терміново рятувати водоканал.

Роман Данильчук

Comments

comments

Коментарі
 • неефективний? Таке враження, що він в ньому взагалі не тямить. Доводить до “ручки” чернівчан!

 • Схеми об`їзду розроблена, але, з огляду на особливості місцевості, її зручно застосовувати у весняно-літніх умовах. Тільки дурні єдину транспортну магістраль,де є тролейбусний рух, розривають на зиму. І ці дурні – оце тут калякують на сайті

  • Ірина Ігорівна, не нервуйтесь, то не дуже корисно для здоров’я. У вас все там з Каспруком робиться через одне місце, і якщо то ваші поради як радника, то терміново припиніть радити, це не ваше.
   Ось цитата з інформації вашої:
   “Мова йде про таку організацію руху громадського транспорту та розробку схеми об’їзду для сміттєвозів, іншого транспорту, яка дозволить зменшити негативні наслідки пов’язані з перекриттям цієї дороги під час ремонту”
   Ключові слова: РОЗРОБКУ СХЕМИ
   В інформації немає слів, що розроблена схема, але вона тільки для весни і літа.

  • і саме тому з Гагаріена списали 4 лями, бо “почекаєм до весни”?) В такому разі, дуже хочеться сподіватись, що до березня кошти на ремонт Гагаріна знайдуть.

   • Знаємо ми, як вони знайдуть. Переливають з пустого в порожнє, а в результаті – жодна вулиця не доведена до пуття! Он, Хмельницького з горем пополам відкрили

 • Мова не про вулицю Гагаріна, а про те що мережі треба ремонтувати, а то вода тече по два тижні вулицями. На сьогодні вулиця Героїв майдану (біля вет. лікарні) тиждень вода тече; вулиця Кармелюка (на розі вул. Буковинської) три дні вода тече……то де той новий господарник якого Каспрук викопав незрозуміло де????

  • призначення нового директора водоканалу – це фішка Каспрука, мовляв – нова людина, як просили, є. Але дивлчись які махінації Чабан накрутив у Рівному, то мережі ще не скоро будуть відремонтовані

 • Напишіть відгук

  Ваша пошт@ не публікуватиметься.

  Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

  Щоб додати фото у коментар, необхідно в текст вставити ссилку на фото.

  Як руйнують австрійську архітектуру