Каспрук збрехав, що депутати не надали свої підписи до проекту рішення про обрання секретаря міськради (відео)

03.10.2017

каспрук олексій

На своєму вчорашньому брифінгу мер Олексій Каспрук намагався переконати присутніх, що проект рішення про обрання голови фракції «Рідне місто» Василя Продана секретарем Чернівецької міської ради 26 вересня зник з сайту Ратуші, тому що до нього, нібито, не були долучені підписи депутатів.

Сьогодні автор проекту рішення, депутат міськради Володимир Бешлей на своїй сторінці у facebook  опублікував відео на якому видно, що підписи були долучені вчасно.

Під час розмови із депутатом працівники комп’ютерного відділу зізналися, що отримали від Каспрука усну вказівку зняти проект рішення з сайту. Таким чином, мер, не соромлячись підставив своїх підлеглих, адже, по-суті, вказівка була незаконною. Зрештою, Каспрук у будь-який момент зможе сказати, що жодних розпоряджень не давав, а відповідати доведеться рядовим працівникам Ратуші.

Та міській голова все це робив свідомо, адже для нього було важливо, щоб проект рішення був опублікований не раніше 28 вересня, аби це питання не було включено до порядку денного жовтневої сесії. Саме тому проект рішення не був повернений на сайт міськради і 27 вересня, хоча усі підписи були надані працівникам міськради.

Comments

comments

Коментарі
 • Бешлей на цьому відео каже,що вчора зняли із сайту проект його рішення. Це свідчить,що підписи він показує працівникам мерії на наступний день, коли і зроблено це відео. Отже, у день оприлюднення Бешлеєм проекту підписів депутатів працівники міської ради справді не мали і, таким чином, проект Бешлея не відповідав вимогам закону і не міг бути оприлюдненим.

  • ти так виправдовуєш Каспрука) Ясно ж, що наказ не примати апріорі проект рішення і НЕ публікувати на сайт був ще зарання. Каспрук шукає причину лиш, аби виправдатись, бо забрехався

 • Каспрук загрався вже – брехня,. пдстава підлеглих, фальсифікація ще й, гляди, буде – все в стилі кулявлобів) нащо ще здатен Каспрук, аби показати всі свої амбіції?

 • Напишіть відгук

  Ваша пошт@ не публікуватиметься.

  Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

  Щоб додати фото у коментар, необхідно в текст вставити ссилку на фото.

  Перезаснування Української держави