“Тітушки” Бурбака влаштували чергову провокацію (відео)

04.08.2017

28червня_тітушки

Скандал довкола незаконного будівництва на вулиці 28 Червня,44, яке «кришує» нардеп від «Народного фронту» Максим Бурбак, стрімко набирає обертів.

Аби відволікти увагу громадськості від своїх протиправних дій, забудовник вдався до відвертих провокацій проти мешканців сусіднього будинку.

Спершу їм намагалися закрити вікна цегляним муром, згодом заварити сталевими гратами. Мешканці будинку своє право дивитися у відкриті вікна відстояли, але забудовник на цьому не зупинився.

Вчора під пильним наглядом тітушок з охоронної фірми «S.К.O.R.P.» будівельники Бурбака вдруге почали встановлювати грати. Тільки-но розпочалися роботи, як на місці події з’явилася знімальна група телеканалу Бурбаку і стало зрозуміло, що все це відбувається невипадково.

Очевидно, що кінцевою метою забудовника було не стільки заблокувати вікна, скільки спровокувати мешканців будинку на протиправні дії. І це при тому, що тітушки неодноразово намагалися застосувати фізичну силу до людей, які боронили своє майно.

Власнику, депутату Чернівецької міської ради, Анатолію Чесанову не залишалося нічого іншого як викликати поліцію, яка прибувши на місце, факт провокації зафіксувала. Але чи зможуть правоохоронці захистити інтереси простих чернівчан, які потерпають від свавілля забудовника Бурбака – це ще велике питання, адже вчора на нього написали вже третю заяву, а розглядом попередніх двох ніхто не займається.

Про те, чому дії тітушок залишаються безкарними і чи вдалося знести незаконно встановлені грати дізнавайтеся у сюжеті телеканалу «Чернівецькій промінь».

Comments

comments

Коментарі
 • ганьба такому політику! Бурбак лише вміє, що з’їжджати на популізмі, а от прикривається стандартно – тітушками!(

 • ніщо в цьому світі не вічне, от бачите, вони людей гратами вже закривають, а скоро взагалі бити будуть, якщо хтось з чернівчан буде перешкоджати бєспрєдєлу Бурбака

 • Напишіть відгук

  Ваша пошт@ не публікуватиметься.

  Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

  Щоб додати фото у коментар, необхідно в текст вставити ссилку на фото.

  Як руйнується царство Бурбака

  Останні новини