Скандальна чернівецька слідча поліції у «рожевій піжамі» задекларувала 7,5 мільйонів гривень зарплати

31.07.2017

никифорець слідчаВ Чернівцях скандально відома слідча Шевченківського відділку поліціі Юлія Никифорець за 2016 рік заробила майже 7 500 000 грн.

Саме таку суму вона вказала в декларації. Це рівно в 187 разів більш, ніж у 2015 році, в якому, згідно її даних, вона отримала всього 40 тисяч гривень, що більш схоже на правду. Якщо перерахувати помісячно, то заробітня платня рядового слідчого в Чернівцях кожного місяця дорівнює 625 тисяч гривень.

Що це є, звичайною помилкою, або службовою недбалістю, буде з’ясовувати антикорупційна комісія, яка, за нашими даними, ці відомості вже отримала.

Нагадаємо, що днями, у центрі міста, слідча Юлія Никифорець, яка була одягнена, за словами перехожих, ледь не в рожеву піжаму, забороняла перехожим знімати себе на відео та намагалась вибити телефон з рук журналіста Володимира Тимофійчука. Її одяг та манери поведінки викликали бурхливу реакцію в соціальних мережах, – повідомляє police.cv.ua

11y22

Comments

comments

Коментарі
  • Напишіть відгук

    Ваша пошт@ не публікуватиметься.

    Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

    Щоб додати фото у коментар, необхідно в текст вставити ссилку на фото.

    Третя сила: між Проданом і Бурбаком