На Заставнівщині «царьки» з районної ради та РДА схвалили напад на журналістів та покривають місцевих “тітушок” (відео)

11.07.2017

1111У неділю в селі Репужинці відбулись збори села з приводу подій, що відбулись минулої середи 5-го липня. Нагадаємо, тоді журналісти телеканалу «Чернівецький промінь» приїхали зняти сюжет про незаконний піщаний кар’єр у селі Репужинці, але їх зустрів агресивний чоловік, який штовхав журналістів, погрожував фізичної розправою, намагався розбити камеру, спустив колеса в автомобілі та поводив себе неадекватно. Так і не дочекавшись приїзду поліції, журналісти задля збереження власного здоров’я змушені були поїхати.

Згодом виявилось, що чоловік, який напав на журналістів, був Віктор Ревуцький, колишній співробітник міліції.

Прокуратура відкрила кримінальні провадження  за перешкоджання журналістській діяльності, нанесення легких тілесних ушкоджень та, власне, за порушення правил охорони надр.

1336028388_3На збори села завітало і керівництво району, зокрема голова РДА та голова районної ради. Логічно було сподіватись, що адекватна людина з владних структур мала б засудити бандитську поведінку Ревуцького та напад на представників ЗМІ, і звісно ж виступати на боці закону. Та представники влади поводили себе нічим не краще ніж «браток з 90-х» Ревуцький і переклали провину на журналістів.

Більше того Голова райради Сергій Капіцький схвалив «тітушну» поведінку Ревуцького і сказав, що це буде журналістам уроком. А згодом ще й пригрозив представникам ЗМІ у стилі такого собі місцевого «царька», що більше вони не заїдуть спокійно на територію району.

«Це Вас навчіть порядку і правилам. Я не знаю в якому районі ви собі так позволяли, але в Заставнівський район ви так більше заїжджати не будете», – зазначив він у своєму виступі на зборах.

124325325Далеко від нього не пішов і Голова райдержадміністрації Юрій Кітар, який певно ще мислить комуністичними мірками, і чомусь вирішив, що журналісти мали якимось чином оформити свій візит та взявся розповідати кореспондентам телеканалу, як вони мають працювати.

«Неналежним чином був візит оформлений, неналежним чином було все це зроблено», – сказав керівник РДА.

Звісно, після того як керівники району підтримали погрози вбивством та напад на представників ЗМІ, сподіватись на якусь адекватну реакцію від Заставнівської поліції, в якій довгі роки працював нападник на журналістів, не доводиться. Залишилось сподіватись хіба на принциповість та особистий контроль за цією справою з боку начальника Нацполіції області Сергія Пілігріма.

Також подібний випадок покривання беззаконня місцевими «царьками» з влади, мав би стати своєрідним лакмусовим папірцем для нового прокурора Олега Соболя, адже саме про подолання таких схем в області говорив Генпрокурор Юрій Луценко під час представлення його в якості очільника обласної прокуратури.

Детальніше про те, що відбувалось на зустрічі в Репужинцях та ганебну поведінку Заставнівських владників у сюжеті телеканалу «Чернівецький промінь».

Comments

comments

Коментарі
 • Та ви хтось бачили декларацію Капіцького?) І потім не говоріть, що ні він, ні Кітар не мають хороші відкати від того піску. але, якщо б активісти не втрутились, то б про їхні махінації ніхто б не знав

 • Напишіть відгук

  Ваша пошт@ не публікуватиметься.

  Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

  Щоб додати фото у коментар, необхідно в текст вставити ссилку на фото.

  Як руйнується царство Бурбака

  Останні новини