Каспрук без конкурсу призначив свого радника директором Департаменту економіки

17.06.2017

степан мераРозпорядженням міського голови Олексія Каспрука  від 16 червня цього року Володимира Бабчука увільнено з посади директора департаменту  містобудівного комплексу та земельних відносин міської ради. На посаду директора  департаменту  містобудівного комплексу та земельних відносин міської ради у порядку переведення  призначено  Ярослава Городенського, який до цього працював на посаді директора департаменту економіки міської ради. Володимира Бабчука в порядку переведення призначено начальником міського комунального підприємства  «Аварійно-диспетчерська служба 0-80» за строковим трудовим договором на три роки, припинивши службу в Чернівецькій міській раді. Директором департаменту економіки міської ради в порядку переведення призначено Степана Руденка, який до цього працював у відділі інвестицій та міжнародних зв’язків міської ради, радником міського  голови, – повідомляє прес-служба Чернівецькоїї міської ради.

Довідково.

Ярослав Городенський, 1973 року народження, чернівчанин, позапартійний, має вищу економічну освіту, двадцять років працював в органах податкової служби, пройшов трудовий шлях від головного спеціалісту сектору безпеки відділу податкових розслідувань до начальника податкової інспекції. Посаду директора департаменту економіки міської ради обіймав з листопада 2014 року.

Володимир Бабчук, 1961 року народження, уродженець с. Борівці Кіцманського району, позапартійний, за освітою інженер-будівельник. Працював у домобудівному комбінаті, міськкомунгоспі, директором комунального підприємства «МіськШЕП», заступником, директором департаменту житлово-комунального господарства, першим заступником директора та директором департаменту містобудівного комплексу та земельних відносин міської ради.

Степан Руденко, 1988 року народження, чернівчанин, позапартійний, отримав вищу освіту за спеціальністю «Менеджмент організацій» та здобув кваліфікацію магістра з менеджменту, кандидат географічних наук, захистив кандидатську дисертацію у Київському національному університеті імені Т.Шевченка з питань природно-ресурсного потенціалу України, автор та співавтор наукових праць в українських та зарубіжних наукових виданнях, доцент, координатор робочої групи із впровадження в Чернівцях проекту «Інтегрований розвиток міст України» . Працював викладачем Чернівецького нацуніверситету ім. Ю.Федьковича, має практичний досвід роботи на керівних посадах в сфері туристичного та ресторанного бізнесу, організації виробництва. Радником міського голови працював з липня 2014 року, навчався в університеті економічного менеджменту Національної академії державного управління при Президенті України за програмою  професіоналізації та стабілізації муніципального управління.

Comments

comments

Коментарі
 • Бывшего налоговика в Департамент містобудування. Єто уже дно.
  Когда уже будут независимые професиональные конкурсы?
  Там должен работать специалист а не налоговик. А люстрация?
  Назначения удивляют это мало сказано.

 • З цього Городенського такий самий містобудівник як і економіст. Податківець – цим все сказано!
  А хлопчик Руденко – онук ректора Костишина та синок декана геофаку у 29 років вже і кандидат наук і доцент! Будемо чекати “нової економічної політики” нашого міста

 • сумно з цього всього. Але, видко, саме за це стояв майдан, а каспрук водив продажних студентів на штурм ратуші(((((

 • На счёт Городенского зря ворчите. Он толковый управленец. Ряху, конечно отъел – мама дорогая! Но должность потянет. Не в пример начальнику нацполиции , который только на утреннике шашкой вприсядку махать да на коленках плакать, когда Деканоидзе смылась :”Мамо, на кого ти нас лишила!”, при том, что его селфи-полицаи простую постанову грамотно оформить не могут.

 • Напишіть відгук

  Ваша пошт@ не публікуватиметься.

  Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

  Щоб додати фото у коментар, необхідно в текст вставити ссилку на фото.

  Магія чисел і рожева мрія Каспрука