Директор МКП «Чернівціводоканал» Сергій Дзезик написав заяву на звільнення

14.06.2017

ДзезикЯк нам стало відомо з власних джерел, МКП «Чернівціводоканал» покинув Сергій Дзезик, написавши заяву на звільнення.

Сергій Дзезик очолив комунальне підприємство у квітні 2015 року, але за більш ніж два роки йому так і не вдалось витягнути підприємство із кризи. Водоканал був постійно збитковим та регулярно отримував фінансову допомогу з бюджету.

Останнім часом через борги водоканалу перед обленерго почались відключення від електроенергії на насосних станціях, через що без води залишались цілі мікрорайони. Найбільше від цього страждали чернівчани на Бульварі, Південно-Кільцевій та Головній.

Тільки минулого року на покриття збитків підприємства виділили 50 мільйонів гривень. Цього року ледь не щомісяця депутати виділяли по 2-3 мільйони на покриття збитків підприємства вимагаючи від керівника хоча б якоїсь динаміки у напрямку зменшення збитковості.

Сергій Дзезик мав розповісти про плани підприємства на найближчій сесії у четвер, де має розглядатись питання чергової фінансової допомоги підприємству через неефективний менеджмент.

Чи підписав Каспрук заяву керівника водоканалу невідомо. Офіційного підтвердження звільнення Сергія Дзезика з посади наразі немає. Але подейкують, що навіть не дочекавшись підписання заяви, Дзезик поїхав з Чернівців на Одещину, звідки він родом.

фото Чернівецької міської ради

Comments

comments

Коментарі
  • Напишіть відгук

    Ваша пошт@ не публікуватиметься.

    Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

    Щоб додати фото у коментар, необхідно в текст вставити ссилку на фото.

    Політичні перспективи «Самопомочі»