У Чернівцях вихователька дитячого садочку била дитину по обличчю (відео)

08.06.2017

За словами автора відео дія відбувається у Чернівцях в дитячому садочку №45.

Відео з’явилось на каналі ютуб man weisst wer з підписом «Воспитательница избивает ребёнка! скрытая съёмка! 45 садик.Черновцы».

На відео видно як вихователька робить зауваження дитині говорячи нерозбірливо щось про туалет, і б’є дитину по обличчю. Після чого виганяє дитину зі словами: «Пішов вон, поки ще не получив».

Дошкільний навчальний заклад №45 знаходиться у Чернівцях на вулиці Героїв Майдану, 85 А.

Наразі невідомо чи відео знято саме у цьому садочку, але ми намагаємось встановити в якому саме садочку відбувалось побиття дитини. Подробиці повідомимо згодом.

Comments

comments

Коментарі
 • Мартинюк тільки хабарі вміє брати? На адекватність тих, кого він приймає на роботу він не хоче звернути увагу??

 • Впевнений на 100%, що такий випадок не перший, діти просто боялись розповісти батькам… Жах, що твориться у садочках… В цьому замішані як і директори, так і начальники управління. І кожен з них має бути звільнений!

 • Така вихователька не має права працювати з дітьми, але до чого тут директори і начальник. На високі посади вихователів напевно не так багато бажаючих. Був би конкурс, може б таких нервових псевдовиховательок менше б було

 • Завідуюча садочку до останнього моменту намагалася приховати даний інцидент, допоки відео несплило в ЗМІ, а дальше, як щур з корабля у відпустку заднім числом, щоб вийти чистою з води.

 • Напишіть відгук

  Ваша пошт@ не публікуватиметься.

  Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

  Щоб додати фото у коментар, необхідно в текст вставити ссилку на фото.

  Магія чисел і рожева мрія Каспрука