Дно Бурбака

10.05.2017

В дитинстві дід мене брав на першотравневі радянські демонстрації. Ще тоді я з повним нерозумінням надпису на транспарантах «Мір. Труд. Май» і пафосу з яким виголошували промови з трибуни партійні діячі компартії, питав в нього: що це все значить? Чому люди хлопають? Кому гвоздики несуть? На що дід лише знизував плечима і говорив щось про традиції, робочий клас, Леніна і що так сказали робити на заводі.

Згодом у житті бачив ще багато показухи, переважно в армії і у державних структурах. Бачив як Янукович у Чернівцях відкривав уже відкриту дорогу та багато інших прикладів спадку від «совка».

Але днями довелось побачити сюжет одного із чернівецьких телеканалів про те як нардеп від політичної партії «Народний фронт» Максим Бурбак вручав у Хотині новий пожежний автомобіль придбаний за державний кошт.

В помпезній обстановці, під фанфари, на пожежній машині виїжджає Бурбак, якого пафосно, в найкращих комуністичних традиціях, оголошує ведуча і запрошує до слова. В цей час усі пожежники йому так аплодують, що десь у Північній Кореї, побачивши цей сюжет, засумував і проронив скупу сльозу Кім Чен Ин.

Коли я думав, що «Народний фронт» та один з його лідерів вже на дні, то знизу постукав ось цей сюжет про непересічну подію у райцентрі.

Одразу зазначу, для тих у кого миттєво виникли запитання, що це реальний сюжет, реального чернівецького телеканалу, не монтаж і не російський «Пєрвий» канал. Це не 1975-ий, і навіть не 2012-ий, це травень 2017 року.

Зрештою, журналісти телеканалу можливо і не винні, адже вони належать Бурбаку, а отже змушені відпрацьовувати вкладені в них гроші. Навіть якщо їм не хотілось випускати в ефір подібну радянську «нудоту», і навіть якщо вони, як і всі нормальні люди, валялись покотом від сміху побачивши цей «епік фейл» імені Бурбака вживу.

18403415_453649101653233_7486176811872143290_nАле наскільки ж сумна зараз ситуація в самому «Народному фронті» і у голові Максима Юрійовича, якщо він відіграє головну роль в такому дешевому цирковому номері?

Звичайно, що піар, тим більше за бюджетні кошти, це чудово. Особливо коли ти в області у рейтингу борешся з «Опозиційним блоком» за подолання 5% бар’єру і намагаєшся перехопити їх електорат їхніми ж старими методами. Та що далі?

Страшно навіть уявити сюжет цього ж телеканалу про передачу пологовому будинку нових генікологічних крісел, або звідки ефектно появиться Бурбак у день проктолога.

Схоже, що тепер гурт «ТНМК» змушений буде переписати свій хіт про Іво Бобула, і в новій версії, усім допомагати та крила одягати буде інший буковинець, Максим Бурбак!

Микола Сіренко,

для рубрики «Блоги»

Фото: Фотожаби Че

Comments

comments

Коментарі
 • Это просто верх наглости. За государственные средства приобрели пожарную машину, которую должны были передать ещё два года назад и ещё на этом умудрился сделать себе пиар. Людей просто имеют за баранов.

 • Бурбак нагло робить з себе “царя”, а люди ведуться. Де тільки влізе – там вічно проблеми, гнати в шию його треба!!

 • Видно, що тато, чи дід був комунякою, у них, кулявлобів, там всі такі. З загостреною хворобою комунізму

 • регіонали собі такого не дозволяли, а це просто welcome to СРСР, жесть… що далі? – відкриття сільського туалету?

 • Напишіть відгук

  Ваша пошт@ не публікуватиметься.

  Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

  Щоб додати фото у коментар, необхідно в текст вставити ссилку на фото.

  Перезаснування Української держави

  Останні новини