Мартинюк відмовився здавати Бурбака

27.03.2017

мартинюк_2

Під час сьогоднішньої позачергової сесії Чернівецької міської ради, на якій розглядається ситуація в міському управлінні освіти, начальник управління Сергій Мартинюк відмовився назвати прізвище людини, яка лобіювала призначення на посаду начальника господарського відділу Сергія Колешню, який нещодавно був затриманий під час отримання хабара.

«Коли він прийшов, ми знайшли спільного знайомого, який давав йому рекомендацію. Але без згоди тієї людини, я би не хотів це озвучувати. Це людина, яка керує в Чернівцях досить нормальним підприємством на якому працюють 300 працівників.

Це є нормальна ситуація, коли я перш ніж озвучити чиєсь прізвище, мав би узгодити з людиною. Є поняття порядності і тактовності», – сказав Сергій Мартинюк.

Така позиція начальника управління обурила присутніх у залі депутатів.

«Ви берете на роботу людину, яку вам порекомендувала та людина, яку ви назвати не можете. Ви працюєте в приватній фірмі, чи в управлінні освіти? Скажіть прізвище того, хто вам порадив цього хабарника взяти.

Про яку порядність ви говорите, коли ви разом зі своїм підлеглим крадете у дітей сотні тисяч.

На «Добробуті» працюють 300 осіб. Це сходиться, чи ні?», – запитав голова фракції «Рідне місто» у міській раді Василь Продан.

Нагадаємо, що ринок «Добробут» у Чернівцях «кришують» брати Олексій та Максим Бурбаки. А як стало відомо нашому виданню із достовірних джерел саме за протекцією Олексія Бурбака Сергій Колешня був прилаштований на “хлібну” посаду в управління освіти.

Міській голова Олексій Каспрук ініціативу депутатів не підтримав, бо скоріш за все він точно знав, хто стоїть за чиновником-хабарником.

Comments

comments

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Щоб додати фото у коментар, необхідно в текст вставити ссилку на фото.

Чому бунтують ув’язнені СІЗО?