Середюк – яскравий приклад безглуздої кадрової політики Каспрука, – Максим Бурбак

15.03.2017

Бурбак Народний фронт

У своєму інтерв’ю порталу BukNews лідер парламентської фракції «Народний фронт» Максим Бурбак назвав призначення на посаду заступника міського голови Володмира Середюка яскравим прикладом безглуздої кадрової політики Каспрука.

«Приїхали два опозиціонера, щоб покритикувати владу. А в цей час поруч  із ними на трибуні стоїть  представник цієї влади – заступник Чернівецького міського голови. Після такого, на мою думку,  потрібно писати заяву на звільнення. Заступник Чернівецького міського голови, який водить Саакашвілі по місту, як корову на випас, яскравий приклад безглуздої кадрової політики», – розповів у інтерв’ю голова парламентської фракції “Народний фронт” Максим Бурбак.

Окрім цього Максим Бурбак, коментуючи кадрову політику мера, озвучив тези матеріалів «Чернівці Таймс» про те, що Каспрук з перших днів свого перебування на посаді оточив себе колишніми регіоналами. Саме наше видання неодноразово звертало увагу, що секретарем міськради при Каспруку став екс-регіонал Ярослав Кушнірик, заступником Каспрука досі працює колишній член Партії Регіонів Олександр Паскар, ще один екс-регіонал Ігор Незборецький керує управлінням охорони здоров’я. І багато інших однопартійців Віктора Януковича при Каспруку непогано прилаштувалися у міській раді та на комунальних підприємствах.

Тож, досить добре, що один з лідерів «Народного фронту» нарешті помітив хто входить до команди його однопартійця Каспрука.

«Колишні члени Партії регіонів залишилися на посадах, або повертаються на попередні місця, отримують більшість підрядів на виконання робіт, призначаються керівниками ЖРЕПів тощо. До чого вони докерувалися вже добре відомо. Як ці посади потім використовуються, засвідчують приклади минулих виборів.  Виступаю категорично проти такої практики. Вважайте це моїм персональним зверненням до Чернівецького міського голови Олексія Павловича Каспрука: починайте зміни! Набирайте молодь, пробуйте, робіть помилки, міняйте… Тільки таким чином можна досягнути кадрового оновлення, перезавантажити владу», – зазначив Максим Бурбак.

Comments

comments

Коментарі
  • А до чого докерувались негідники із Нерозумного Фронту? Самі збагатились, а народ – зубожів, у пана парламентаря харя трісне скоро, борг 400 лімонів не віддає, морально репресує всіх, хто за його “шкурняки” не галасує. Ходить кнур, воняє повсюди, хрюкає та суне своє свиняче рило у всі дирки! Ганьба, жертві п”яної акушерки, Максиму Бур Баку!!!

  • Напишіть відгук

    Ваша пошт@ не публікуватиметься.

    Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

    Щоб додати фото у коментар, необхідно в текст вставити ссилку на фото.

    Магія чисел і рожева мрія Каспрука