Каспрук виправдовує відсутність туристів тим, що Чернівці невдовзі стануть Нью-Васюками

22.12.2016
хмельницького

Один із районів Чернівецького Баден-Бадену

Міський голова Чернівців Олексій Каспрук, який вже три роки не може завершити капітальний ремонт однієї вулиці, планує перетворити Чернівці на Баден-Баден.

«Ми маємо однакове завдання із Львовом – залучення туристів. Але  Чернівці повинні поставити собі іншу планку і стати містом найдорожчого туризму», – про це мер Чернівців Олексій Каспрук заявив в інтерв’ю «Дививсь.інфо» відповідаючи на питання журналістів, що Чернівці мають стати брендом як Львів.

По суті Олексій Павлович у інтерв’ю продемонстрував такий собі «лайфхак» для інших мерів, як виправдати відверто провальну політику з розвитку туризму та свою неспроможність щось кардинально змінити у цій сфері, високими цілями. Тепер багато років можна говорити, що відсутність туристів у Чернівцях то все виконання програми з розвитку «дорогого» туризму.

«Вважаю, що нам не потрібно перетворювати наше місто у легкодоступний туристичний центр. Хочеться, щоби Чернівці стали містом найдорожчого туризму, із п’ятизірковими готелями, санаторіями, ресторанами. Таким містом, наприклад, є німецький Баден-Баден.

Багато бюджетних туристів – це добре, але ми хочемо отримати туриста, який буде спроможний платити. Для цього потрібно створювати відповідну інфраструктуру. Туристи теж мають кількість зірок. Той, хто приїздить сюди, ночує у хостелі, їсть у ресторані швидкого харчування, може принести один прибуток. Той, хто прилітає до Чернівців своїм чартером, живе у дорогому готелі, приносить прибутки зовсім іншої якості. Ми будемо змагатися за туриста такої категорії», – зазначив в інтерв’ю Олексій Каспрук.

каспрук бендерЦе вже не перша спроба Олексія Каспрука перетворити Чернівці у Нью-Васюки, але всі попередні спроби закінчувалися на рівні амбіційних промов, які нічим не були підкріплені. Ось і зараз, люди, які розуміються на питаннях туризму, в тому числі бували у Баден-Бадені, а не бачили в Інтернеті, як Олексій Павлович, відверто кепкують над ідеями мера і називають такі заяви не тільки передчасними, враховуючи рівень інфраструктури, а й популістськими та маячнею.

«Сумно, що в Чернівцях завівся новий проповідник Нью Васюків. Як і якась кількість тих, що йому за “лайкають” навіть в цьому дописі. Якщо місто має імунітет на примітивний популізм, то через якийсь час цього Бендера почнуть бити», – зазначають у коментарі до статті.

А в іншому коментарі відома мандрівниця Ірина Пустиннікова написала, що ідея Олексія Каспрука не зовсім правильна: «В тому ж Баден-Бадені є готелі і пансіонати середньої і низької цінової категорії, бо ні Баден-Баден, ні Маріанські Лазні, ні будь-яке інше місто чи курорт не є і не може бути орієнтованим лише на багатих. Це маячня», – зазначила вона.

Кадровий голод професійних кадрів у Ратуші, в тому числі і у відділі туризму, змушує Олексія Каспрука хаотично кидатись з одного боку в інший, вимальовуючи лінію розвитку туристичних Чернівців. В кінцевому результаті це дає нульовий ККД та перспективне місто з неймовірною архітектурною спадщиною позбавлене туристів.

Роман Данильчук

Comments

comments

Коментарі
 • Так вот для чего кулявлобы кредитов набирают!!! Придурки сделают город дорогим для жизни

 • Сектанты васинашевсьо не могут оценить всю глубину и проникновенность опуса Окая.

 • Напишіть відгук

  Ваша пошт@ не публікуватиметься.

  Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

  Щоб додати фото у коментар, необхідно в текст вставити ссилку на фото.

  Хто виконає обіцянки Каспрука?