Міліція, під керівництвом Майбороса, розвернула колону української техніки під Волновахою (відео)

В мережі з’явилось чергове відео причетності заступника одного із управлінь ГУ національної поліції в Чернівецькій області Володимира Майбороса до співпраці з бойовиками ДНР. На відео бойовики ДНР зі зброєю, люди з прапорами Росії та міліціонери під керівництвом Майбороса, які службовою автівкою перекрили дорогу, блокують проїзд та розвертають колону української техніки.

Тож поки в поліції проводять перевірку причетності Майбороса до співпраці з бойовиками ДНР, активісти, блогери та журналісти зібрали в мережі вже достатньо доказів, щоб не тільки звільнити поліцейського, а й притягнути до відповідальності за зраду. Але у відомстві Пілігріма ніби води в рота набрали після брифінгу де Майборос брехав журналістам. В СБУ роблять вигляд, що нічого не відбувається. І навіть буковинські АТОшники, які ще нещодавно закликали Пілігріма підти у відставку, зараз, за наявності доказів, що буковинський поліцейський був на стороні бойовиків, якось дивно відмовчуються.

Ймовірно потім, правоохоронці будуть здивовано розводити руками, як Майборосу вдалося так швидко втекти з країни, якщо вони тільки проводять перевірку…

Comments

comments

13 Responses to Міліція, під керівництвом Майбороса, розвернула колону української техніки під Волновахою (відео)

  1. Андрій 29.03.2016 at 22:12

    Клоуни! Ці відео в мережі вже два роки як є . робіт хоч розтяжку нарізки по пару секунд вам вистарче на батон масло і кобасу))))))))

    Відповіcти
    • до Майбороса 30.03.2016 at 00:08

      Вова, це ти? Пам’ятаєш як злив нас, хлопців з 51-ої? Кров наших бійців на твоїх руках.

      Відповіcти
      • wlad 30.03.2016 at 20:18

        Это колонна не 51-й, это десантура на БМД-1, БМД-2. Наши были своим ходом на БМП-2, ЗУ-шкой и техники было меньше. Но я согласен, рашисты и сепарня должны быть наказаны!!!

        Відповіcти
    • Сапсан 30.03.2016 at 15:53

      Ну и что? Т.е. он за два года перевоспитался и стал хорошим? Тебе же черным по белому говорят,что предатель у власти,при чем тут срок видео?

      Відповіcти
  2. !!! 30.03.2016 at 10:21

    де коментар в якому небуло ні слова мату чи образи??? чого боїтеся??? правди! ))))))))))))))

    Відповіcти
    • Шеф-Редактор 30.03.2016 at 11:19

      Комент видалений через грубощі та образи, можете написати на ФБ сторінку, я більш детально поясню, щоб тут багато не писати. Але ж ваша сміливість закінчується анонімними образами, чи я помиляюсь?)))

      Відповіcти
      • !!! 30.03.2016 at 12:38

        які грубощі???)))))))) було написано
        НЕ МАЄ СЕПАРАТИЗМУ, НЕМА ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ.
        ЦІ ВІДЕО ВЖЕ ДВА РОКИ В ІНЕТІ
        МОЖЕТЕ ЦІ ВІДЕО ПОСЕКУНДНО ПОРІЗАТИ І ВИСТАВЛЯТИ КОЖНОГО ДНЯ АЛЕ ТО НІЧОГО НЕДАСТЬ КРІМ СМІХУ

        це це грубість?????????)))))))))))))

        Відповіcти
        • )))))))))))))))))))) 30.03.2016 at 12:42

          можете написати на ФБ сторінку,

          може людям до вас ще в офіс якщо маєте заходити?))))))))))) киньте адресок )))))))))))))))))))

          Відповіcти
        • Шеф-Редактор 30.03.2016 at 17:36

          Я не буду цитувати тут ваші грубощі, спілкуйтесь культурно, і коменти не будуть видалятись, в іншому випадку хоч капсом пишіть, хоч тисячу смайлів ставте, це не зарахується :)

          Відповіcти
  3. відповідь 30.03.2016 at 10:49

    сепарюг повлаштовували по областях, а патріотів з областей винищують на війні. Так нам і треба- за гроші голосуємо, за гроші бастуємо і приводимо до влади все гірших і гірших. В кого ще є сумніви, що жи2івська банда не фінансувала майдан ?

    Відповіcти
  4. студент 30.03.2016 at 11:42

    гнати цього покидька з буковини!!!
    молодь проти майбороса!!!!!!

    Відповіcти
  5. Ірина Филиппова 08.04.2016 at 07:50

    зрадників необхідно розстрілювати, тих, хто винен в загибелі людей, віддають під трибунал

    Відповіcти

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься.

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Анонси

Static content